wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław laureatem nagrody Real Estate Impactor
Nowe Żerniki
Nowe Żerniki

Wrocław został laureatem nagrody Real Estate Impactor w kategorii "Wizja zmieniająca oblicze miasta" za realizację modelowego osiedla Nowe Żerniki. Organizatorem wydarzenia jest redakcja „Rzeczpospolitej” i „Nieruchomości Rzeczpospolitej”.

Reklama

W tym roku nagrody w ramach czwartej edycji Real Estate Impactor zostały wręczone m.in. w kategoriach: nowa ikona miasta, wizja zmieniająca oblicze miasta, inicjatywa wnosząca nową jakość dla mieszkańców miast czy innowacyjne podejście do projektowania przestrzeni.

Organizatorzy podkreślają, że tegoroczną edycję REI w oczywisty sposób zdominował temat pandemii. – Analizowaliśmy skutki, jakie już przyniosła ona na branżę, i prognozowaliśmy przyszłość – dodają.

Doceniono Nowe Żerniki

Dwie nagrody przyznano w kategorii „Wizja zmieniająca oblicze miasta”. Laureatami zostały dwa miasta – Warszawa i Wrocław, które wyróżniły się odpowiednio: projektem wizji rozwoju centralnej części miasta oraz realizacją osiedla Nowe Żerniki. Oba przedsięwzięcia kładą silny nacisk na odpowiadanie na rozmaite potrzeby mieszkańców, co zostało docenione przez kapitułę nagrody.

Lista tegorocznych laureatów

Czytaj także: Nowe Żerniki – w przygotowaniu największy przetarg [WIDEO, ZDJĘCIA]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl