wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 16°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Myślisz o założeniu własnej firmy, stworzeniu swojego produktu bądź usługi, ale boisz się porażki? Masz pomysł w głowie, ale nie wiesz, jak przekuć go w biznes? Szukasz wiedzy i funduszy na start? Zgłoś się do konkursu Wrocław Business Starter – możesz aplikować do końca marca 2017.

Reklama

Wrocław Business Starter (WBS) to program skierowany do młodych przedsiębiorców, którzy poszukują wiedzy oraz pieniędzy, niezbędnych w rozwoju własnego projektu biznesowego. Pula nagród to 40 000 zł.

WBS to lokalna edycja konkursu Poland Business Starter. – Zauważyliśmy, że na rynku nie ma takiego programu, który nie tylko daje możliwości finansowania najlepszych pomysłów, ale przez niemalże cały rok wspiera młodych ludzi w ich działaniach, począwszy od fazy zrodzenia się pomysłu, przez dawkę solidnej wiedzy, aż po możliwość przetestowania tej wiedzy w praktyce. Tak narodził się pomysł stworzenia konkursu, który możemy kontynuować – mówi Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP.

Wrocław Business Starter składa się z czterech etapów:

Po zakończeniu 6-miesięcznego okresu preinkubacji dla kilku (od 1 do 6) najlepszych startupów będą granty w wysokości do 10 000 zł na dalsze prowadzenie firmy.

Więcej o zasadach konkursu oraz jak do niego aplikować – poniżej:
Wrocław Business Starter – II edycja konkursu

Wrocław Business Starter – II edycja konkursu

Startupy / Szkolenia
Termin od 15 lutego 2017 do 31 grudnia 2017

Miejsce Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Zobacz

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl