wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wizz Air rekrutuje we Wrocławiu
Linie lotnicze Wizz Air poszukują stewardess i stewardów. Janusz Krzeszowski
Linie lotnicze Wizz Air poszukują stewardess i stewardów.

Osoby, które marzą o pracy w przestworzach, teraz mają szansę na realizację swoich planów. W sobotę, 12 lutego br., linie lotnicze Wizz Air organizują dzień otwartej rekrutacji. Poszukują pracowników do swojej wrocławskiej bazy.

Linie lotnicze Wizz Air poszukują pogodnych i pełnych energii osób, które chciałyby dołączyć do ich zespołu jako załoga pokładowa. Wszyscy, którzy są zainteresowani taką pracą mogą wziąć udział w otwartym spotkaniu rekrutacyjnym, które odbędzie się w najbliższą sobotę we Wrocławiu. Jak twierdzą organizatorzy, aby do niego dołączyć, nie jest potrzebne żadne zaproszenie - wystarczy przyjść.

Liczy się znajomość języków, wzrost i umiejętność pływania

Idealni kandydaci to osoby pełnoletnie, które ukończyły szkołę średnią i biegle posługują się językiem angielskim w mowie i piśmie.  Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem. Powinni też umieć pływać. Konieczne jest także posiadanie paszportu ważnego jeszcze minimum 6 miesięcy. Trzeba również mieszkać lub być gotowym do przeprowadzki w miejsce, z którego w ciągu 90 minut można dotrzeć do wybranej bazy Wizz Air.

Aby zostać stewardem lub stewardessą trzeba mieć też odpowiedni wzrost: panie - co najmniej 165 cm, a panowie - 175 cm. Niewskazane są natomiast tatuaże oraz kolczyki na częściach ciała widocznych podczas noszenia munduru. Ważny jest też dobry wzrok. Okulary lub soczewki kontaktowe o mocy powyżej +4 lub poniżej -4 mogą być przeszkodą w zaliczeniu badań lekarskich na to stanowisko pracy.

Podczas sobotniego spotkania odbędą się rozmowy z kandydatami. W planie jest także sytuacyjne odgrywanie ról, gra drużynowa oraz prezentacja firmy.

Przyda się CV i świadectwo szczepienia

Kandydaci do pracy na pokładzie samolotu powinni zabrać ze sobą aktualne CV w języku angielskim, kolorowe zdjęcie dowodu osobistego i kopię paszportu. Wszyscy uczestnicy spotkania muszą posiadać świadectwo szczepienia na Covid-19 lub poddać się badaniu na obecność wirusa.

Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2022 r. o godz. 09:00 w hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum, przy Placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu.

 

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl