wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Webinar: Jak się zmienia oświetlenie w Przemyśle 4.0
organizatorzy

Nowoczesne technologie usprawniają oświetlenie hal produkcyjnych i magazynów. Poprawiają komfort pracy i redukują koszty operacyjne fabryk. Jak internet rzeczy wspomaga dziś systemy oświetleniowe, a jak będą one działać za 5 lat? Zobacz - już 8 lipca kolejny webinar z cyklu "Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw #3". Zapisy trwają.

Reklama

O innowacjach w systemach sterowania oświetleniem hal opowiedzą podczas webinaru specjaliści z wrocławskiej spółki Luxon Led, najszybciej rosnącej firmy oświetleniowej wg rankingu Deloitte Fast 50 CE i Financial Times 1000.  

W trakcie webinaru "Systemy sterowania oświetleniem od 2016 roku do 2026" Zobaczymy dwa case studies wdrożeń systemów oświetleniowych - w halach Elektrociepłowni Siekierki i firmy Kramp, międzynarodowego dystrybutora części zamiennych do maszyn rolniczych. 

Webinar: Jak się zmienia oświetlenie w Przemyśle 4.0

Webinar: Jak się zmienia oświetlenie w Przemyśle 4.0

Termin 8 lipca 2020 10:00

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

— Modernizacja tradycyjnego oświetlenia w czterech halach magazynowych Kramp na oprawy w technologii led pozwoliła uzyskać 50% oszczędności na zużyciu energii — mówi Rafał Wdowikowski, kierownik wsparcia technicznego w Luxon Led. — Inteligentne czujniki obecności zastosowane w alejkach wysokiego składowania i przestrzeniach otwartych współpracują z sensorami stałego natężenia oświetlenia. Takie rozwiązanie pozwoliło ograniczyć zużycie energii o dodatkowe 40%. Sterowanie manualne z paneli i przycisków jest możliwe z wielu punktów na obiekcie. Dodatkowo można zarządzać oświetleniem z poziomu przeglądarki internetowej czy smartfona – dodaje.

Bezpłatna rejestracja na webinar jest dostępna tutaj

Innowacje w oświetleniu

Podczas webinaru specjaliści Luxon Led opowiedzą również o innowacjach w systemach sterowania oświetleniem, w tym ich ewolucję w systemy IoT (Internet rzeczy). 

– Dzięki tej podróży w czasie zarówno właściciele, kierownicy utrzymania ruchu czy dyrektorzy fabryk będą mogli ocenić, jakie technologie gotowe są już do wdrożeń. W trakcie webinaru podpowiemy na co zwracać uwagę przy ich implementacji i jak dobrać strategie sterowania oświetleniem – dodaje Maciej Szott, współwłaściciel i członek zarządu Luxon Led.

Przemysł 4.0 - Made in Wrocław

To kolejny webinar z cyklu Przemysł 4.0 - Made in Wrocław na temat trendów w sektorze produkcyjnym. Program internetowych wydarzeń zawiera dyskusje na temat nowoczesnych technologii, nowych modeli biznesowych w przemyśle 4.0, wprowadzania zmian w kulturze organizacyjnej. Na prelekcje i dyskusje zapraszani są doświadczeni menadżerowie zakładów produkcyjnych, inżynierowie, środowisko naukowe i akademickie. 

Dotychczas w wydarzeniach wzięli udział prelegenci m.in. z firm Volkswagen, Fanuc, Polpharma. Nagrania z poprzednich wydarzeń dostępne są tutaj.

Organizatorami cyklu Przemysł 4.0 - Made in Wrocław są Agencja Rozwoju Aglomeracji WrocławskiejPlatforma Przemysłu Przyszłości i firma Stermedia.ai. Patronat medialny objęła redakcja magazynu i portalu Production Manager

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl