Przemysł 4.0

Made in Wroclaw #4

22 lipca 2020, 10:00

case study

Rejestracja

Wydarzenie

Przemysł 4.0 zmienia przyszłość produkcji dzięki nowoczesnym technologiom i metodom zarządzania. Czwarta rewolucja przemysłowa otwiera fabrykom szansę na poprawę wydajności i uzyskanie przewag konkurencyjnych. Rodzi także dylematy u kadry kierowniczej fabryk: Jak wprowadzać innowacje? Ile zainwestować? Od czego zacząć cyfrową transformację? 

Tym razem pokażemy rozwiązanie, które automatyzuje zarządzanie instalacjami technicznymi w nieruchomości/nieruchomościach. Platforma pozwala użytkownikowi tworzyć raporty, wykresy i wizualizować stan kondycji technicznej swoich nieruchomości. Daleko idące automatyzacje tworzą ogromne możliwości zestawiania, porównywania i organizowania dowolnych danych. Aplikacja mobilna stanowi świetne uzupełnienie modułu zarządzania alarmami.  O wdrożeniu opowie firma Grafen Polska wraz z Partnerem.  

Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw cykl wydarzeń poświęconych innowacjom w produkcji. Prelegenci podzielą się praktycznym przykładem wdrożenia i wskażą jakich błędów unikać w procesie wprowadzania innowacji.    

Case study skierowane jest do managerów i specjalistów, którzy poszukują inspiracji do wprowadzania Przemysłu 4.0 w swoich fabrykach. Zaprezentujemy innowacje wdrażane głównie przez firmy z Dolnego Śląska, ale do uczestnictwa zapraszamy ludzi z całej Polski, bo Wrocław jest miastem otwartym - na ludzi i technologie. 

Zarejestruj się i poczekaj na kontakt mailowy od organizatorów. Będziemy Cię prosić o potwierdzenie udziału.

Lista Wydarzeń

Agenda

Powitanie

10:00-10:10

Powitanie

10:00-10:10

Przemysław Ozga, redaktor naczelny ,,Production Manager"

Prezentacje

10:10-11:00

,,Platforma do zarządzania nieruchomościami na przykładzie sieci sklepów spożywczych" Daniel Szewczuk (Wago Elwag), Bartłomiej Szewczuk (Grafen Polska)

11:00-11:20

Sesja Q&A

Podsumowanie i zakończenie

Rejestracja

Fill out my 1online form.
Prelegenci

Pomysłodawca oraz redaktor naczelny czasopisma "Production Manager" traktującego o zarządzaniu fabrykami, budowaniu kultur przywódczych, przemyśle 4.0 oraz cyfrowej transformacji we współczesnych firmach produkcyjnych. Z sektorem produkcyjnym związany od dziewięciu lat. Ekspert z zakresu mediów branżowych. Zwolennik i promotor szerzenia wiedzy o metodach zarządczych oraz najnowszych technologii wspierających wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw działających w Polsce i Europie. Organizator oraz prowadzący ogólnopolskich konferencji z cyklu Production Manager Meetings. Ukończył certyfikowany kurs zawodowych negocjacji oraz kompendium MBA.

Partnerzy

Organizator

Partner Merytoryczny

Partner

Patron Medialny

Kontakt

Magdalena Wypych

magdalena.wypych@araw.pl

Małgorzata Walichiewicz

malgorzata.walichiewicz@araw.pl

Mikołaj Kołodziejczak

mikolaj.kolodziejczak@fppp.gov.pl

Artur Karda

artur.karda@stermedia.eu