wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Webinar: Automatyka budynkowa w Przemyśle 4.0

Redakcja www.wroclaw.pl,

Zarządzanie instalacjami technicznymi w budynkach biurowych, halach produkcyjnych i magazynowych to temat kolejnego webinaru z cyklu “Przemysł 4.0 - Made in Wrocław”. Wydarzenie już 22 lipca o godz. 10.00. Zarejestruj się za darmo.

Reklama

Podczas webinaru pokażemy rozwiązanie, które automatyzuje zarządzanie instalacjami technicznymi w nieruchomościach. Platforma, którą przedstawimy, pozwala tworzyć raporty, wykresy i wizualizować stan kondycji technicznej budynków - w tym hal produkcyjnych, magazynów i biurowców. Daleko idące automatyzacje tworzą ogromne możliwości zestawiania, porównywania i organizowania danych. Aplikacja mobilna uzupełnia moduł zarządzania alarmami. 

Webinar: Automatyka budynkowa w Przemyśle 4.0

Webinar: Automatyka budynkowa w Przemyśle 4.0

Wykład / Startupy / Warsztaty
Termin 22 lipca 2020 10:00

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

O wdrożeniu opowiedzą przedstawiciele wrocławskich firm Grafen Polska i Wago Elwag. Grafen Polska wdrażał automatykę budunkową m.in. w obiektach firm Google, Volvo, Bosch, KGHM, Kaufland, Luxmed i Galerii Wroclavia. 

Podczas wystąpienia zaproszony przez Grafen Polska przedstawiciel fabryki Wago we Wrocławiu, Daniel Szewczuk - project manager w dziale automatyki budynkowej -  opowie jak wyglądało wdrożenie systemu BMS (do zarządzania budynkami). 

- Chodziło o połączenie ze sobą wszystkich instalacji działających w fabryce: oświetlenia, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, monitorowania mediów i wizualizacji. Dzięki temu pomiędzy systemami zaczęły płynąć dane i wszystkie te podsystemy zaczęły wymieniać się informacjami - tłumaczy Daniel Szewczuk. - Jeśli jakiś proces produkcyjny zaczyna wymykać się spod kontroli, tworząc większe koszty, widzimy to na samym początku. Również obsługa techniczna całej inwestycji jest znacznie uproszczona. 

Bezpłatna rejestracja na webinar jest dostępna na stronie: https://bit.ly/3fxCUwd.

Przemysł 4.0 - Made in Wrocław

To kolejny webinar z cyklu Przemysł 4.0 - Made in Wrocław na temat trendów w sektorze produkcyjnym. Program internetowych wydarzeń zawiera dyskusje na temat nowoczesnych technologii, nowych modeli biznesowych w przemyśle 4.0, wprowadzania zmian w kulturze organizacyjnej. Na prelekcje i dyskusje zapraszani są doświadczeni menadżerowie zakładów produkcyjnych, inżynierowie, środowisko naukowe i akademickie. 

Dotychczas w wydarzeniach wzięli udział prelegenci m.in. z firm Volkswagen, Fanuc, Polpharma. Nagrania z poprzednich wydarzeń dostępne jest tutaj.

Organizatorami cyklu Przemysł 4.0 - Made in Wrocław są Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości i firma Stermedia.ai. Patronat medialny objęła redakcja magazynu i portalu Production Manager.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl