wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. W wakacje zajmij się karierą

Lato to dla wielu osób nie tylko czas wypoczynku, ale również sięgania po sprawy, na które brakuje czasu w pozostałych miesiącach roku. Takim projektem jest także własna kariera, o której w wakacje myślą nie tylko studenci. Dla wszystkich, chcących poprawić swoje życie zawodowe i zyskać umiejętności lepszego radzenia sobie na rynku pracy, agencja zatrudnienia Manpower przygotowała serię spotkań pod hasłem „Lato z Manpower”, organizowanych na terenie całej Polski – również we Wrocławiu.

Reklama

 „Lato z Manpower” to cykl bezpłatnych szkoleń, warsztatów i konsultacji, podczas których można spotkać się z konsultantami agencji, poprawić swoje CV lub też przygotować je w całości. Można również dowiedzieć się, jak skutecznie negocjować wynagrodzenie oraz jak zachowywać się podczas rozmowy rekrutacyjnej, zapoznać się z ofertami pracy w poszczególnych regionach, a także znaleźć nowe, lepsze zatrudnienie.

– Nasze drzwi  zawsze są otwarte dla osób poszukujących lub chcących zmienić pracę, ale tym razem przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego – mówi Klaudia Sokołowska z Manpower. – Poprzez nasze środowe spotkania chcemy dać kandydatom dodatkowy oręż w walce o ich lepszą sytuację zawodową. Nie ma osoby, która nie popełniałaby błędów w tej dziedzinie. Obserwujemy to codziennie, pomagając ludziom znaleźć pracę, która będzie szła w zgodzie z ich aspiracjami i potrzebami. Chcemy pomóc im w uniknięciu wpadek oraz zwiększeniu poczucia pewności siebie, co przełoży się na poprawę sytuacji w tak ważnym aspekcie, jakim jest praca.

Organizowane w ramach cyklu „Lato z Manpower” spotkania adresowane są do każdego, niezależnie od wieku, płci, czy też profesji. W ich trakcie pomoc znajdą zarówno osoby zmagające się z bezrobociem, jak i chcące zmienić posiadaną pracę na lepszą. Udział w nich jest bezpłatny. Spotkania odbywają się latem w każdą środę w godzinach 13.00-16.00, we wrocławskim oddziale agencji zatrudnienia Manpower przy ul Swobodnej 3. 

ManpowerGroup to światowa organizacja, zajmująca się pośrednictwem pracy, która posiada blisko 70 agencji i jest obecna w 44 miastach w całej Polsce. Jej usługi  obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl