wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. THINK BIG – program dla prowadzących biznes

THINK BIG - Go beyond borders! – to 3. edycja programu UPC Biznes. W tym roku program skierowany jest dla tych, którzy prowadzą swój biznes w oparciu o nowoczesne technologie i w planują zagraniczną ekspansję swoich produktów i usług. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada.

Reklama

Rozpoczęła się kolejna odsłona programu adresowanego do przedsiębiorców - THINK BIG. Organizatorem konkursu jest UPC Biznes. W tym roku programowi towarzyszy hasło Go Beyond Borders! zachęcające do przełamywania barier, które towarzyszą rozwojowi każdego biznesu. Do wygrania jest w sumie 80 tys.  zł oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych.

Do udziału w tej edycji THINK BIG organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy prowadzą swój biznes w oparciu o nowoczesne technologie i w dłuższej perspektywie planują zagraniczną ekspansję swoich produktów i usług.

– Stawiamy na nowoczesną przedsiębiorczość, czyli taką, która dynamicznie, bez kompleksów potrafi stawiać sobie, a następnie krok po kroku realizować, założone cele. Uczestnikami THINK BIG są przedsiębiorcy, którzy wyszli już z fazy start-upu - a więc ci, którzy mają już sprawdzony model biznesowy, mogą wykazać się konkretnym doświadczeniem, także w kontekście barier jakie pokonuje każdy, kto chce prowadzić własną firmę – mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.

Zasady uczestnictwa w programie

Program składa się z 3 etapów. Warunkiem udziału we wstępnej eliminacji jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie thinkbig.upc.pl. Oryginalność i potencjał zgłaszanego pomysłu na tym odcinku rywalizacji oceni kapituła konkursowa, w której skład wszedł m.in. zespół inwestycyjny SpeedUp Venture Capital Group. Termin zgłoszeń upływa 30 listopada.

– Szczególnie mile widziane będą projekty z branży technologicznej i IT. To jednak nie wszystko, bo firma, aby zakwalifikować się do rywalizacji, będzie musiała wykazać określony próg przychodów (50 000 zł) i udowodnić, że już teraz funkcjonuje w sprawdzonym modelu biznesowym – informują organizatorzy.

Do drugiej części dostanie się 30 najlepszych pomysłów. Wyłonienie finałowej dziesiątki przypadnie w udziale jury oraz internautom. Ci drudzy, swój ulubiony projekt będą wspierać za pośrednictwem aplikacji na Facebooku.

Finał i nagrody

Dziesięć najlepszych pomysłów oceni w trakcie wielkiego finału konkursu w marcu 2016 specjalne jury.  Oprócz  nagród pieniężnych o łącznej wartości 80 tys. zł, na uczestników THINK BIG czekają nagrody w postaci pakietów usług dla firm z m.in. superszybkim Internetem o prędkości 300 Mb/s od UPC Biznes oraz sesje mentorskie w ramach THINK BIG Academy.

Więcej informacji na temat programu – na stronach organizatora oraz na Facebooku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl