wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Celem wydarzenia jest wyłonienie centrów SSC/GBS/BPO, które mogą pochwalić się najwyższym poziomem zadowolenia pracowników.

Reklama

„The Most BeLOVEd SSC in Poland” jest ogólnopolską kampanią SSC Heroes i ASPIRE. Jej celem jest wyłonienie centrów SSC/GBS/BPO, które mogą pochwalić się najwyższym poziomem zadowolenia pracowników.

Zwycięzcy w 6 kategoriach zostaną wyłonieni na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród pracowników sektora usług wspólnych w Polsce. Nagrody wręczone zostaną na dorocznej konferencji ASPIRE w maju.

Kampania jest dla firm z sektora usług wspólnych okazją do promowania swojego biura jako atrakcyjnego miejsca pracy, doskonale ocenianego przez pracowników. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w oparciu o szczegółową ankietę dotyczącą ścieżki kariery, codziennych obowiązków, środowiska biurowego oraz rozrywek w obecnym miejscu pracy. Wypełniając ankietę, pracownicy mogą wygrać cenne nagrody – od voucherów na bilety lotnicze Wizzair, po vouchery Airbnb.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród firm działających w 6 miastach, w których sektor usług wspólnych i outsourcingu jest wyjątkowo aktywny: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście. Dodatkowo, na podstawie otrzymanych odpowiedzi, wybrany zostanie zwycięzca w kategorii „Inne miasto”.

Nagrody zostaną wręczone na dorocznej konferencji ASPIRE w maju. Termin wypełniania ankiet upływa 30 kwietnia. Ankieta dostępna jest tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl