wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Firmy szukające pracowników powinny wziąć udział w targach pracy. Zgłoszenia do 3 czerwca

Jarek Ratajczak,
Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, odbędą się w dniach 13-14 czerwca WPT
Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, odbędą się w dniach 13-14 czerwca

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, odbędą się w dniach 13-14 czerwca 2022 r. w godz. 9.00-14.00 na terenie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20-22. Obecnie trwają zapisy dla pracodawców oferujących wolne miejsca pracy na terenie Wrocławia lub powiatu wrocławskiego.

Reklama
Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Targi pracy 13-14 czerwca 2022 r.

Targi pracy to okazja żeby zapoznać się z najnowszymi ofertami zatrudnienia w regionie. Organizatorzy przewidzieli także oferty przeznaczone dla uchodźców z Ukrainy. Podczas targów pracodawcy i pracownicy będą mogli poznać także prawne aspekty zatrudnienia obywateli Ukrainy.

Zapisy dla wystawców do 3 czerwca

Do 3 czerwca firmy i przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w targach pracy powinni przesłać zgłoszenie na adres e-mail. Kwestionariusz dostępny jest poniżej. 

Uwaga, organizatorzy informują, że zgłoszenie udziału przesłane przez firmy pośredniczące w zatrudnieniu oraz pracodawców, których większość oferty obejmuje pracę za granicą, będą kwalifikowane negatywnie.

Udział w Targach Pracy jest odpłatny. Warunkiem udziału jest wniesienie opłaty współorganizatorowi, Zachodniej Izbie Gospodarczej, odpowiedzialnemu za wynajem i organizację stoisk wystawienniczych.

Koszt wynajęcia stoiska wynosi 549,99 zł brutto za dwa dni lub 275,00 zł brutto za jeden dzień. Wraz z informacją o zakwalifikowaniu do udziału w Targach pracodawca otrzyma informację dotyczącą sposobu opłaty za stoisko wystawiennicze.

Szczegółowe informacje o zgłoszeniach dla pracodawców udziela PUP we Wrocławiu: tel. 071 77 01 615.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl