wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Tarbud już w najbliższy weekend w Hali Stulecia

Już w najbliższy weekend Hala Stulecia będzie gościć 28. edycją Międzynarodowych Targów Budowlanych TARBUD

Reklama

tar

Przed nami już 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD. Impreza zostanie zorganizowana w najbliższy weekend, 28- 30 marca, tradycyjnie w Hali Stulecia. W tym roku organizatorzy postawili na innowacje w budownictwie, design i ogrodnictwo. Program ekspozycji i wydarzeń towarzyszących koncentrować będzie się właśnie na nowościach w tych obszarach.

- XXVIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Tarbud 2014 to z jednej strony kontynuacja tradycji największych na Dolnym Śląsku spotkań branży budowlanej , z drugiej zaś przestrzeń prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologicznego i ekonomicznego podejścia do architektury – mówi Katarzyna Garstka, komisarz Międzynarodowych Targów Budownictwa Tarbud 2014. - TARBUD 2014 to również miejsce spotkania biznesu i nauki , gdzie swoje osiągnięcia prezentuje m.in. Politechnika Wrocławska, a wykłady wygłoszą najwybitniejsi specjaliści ze wszystkich dziedzin budownictwa.

TARBUD to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Niewątpliwym atutem wydarzenia jest jego lokalizacja, odbywa się bowiem we wrocławskiej Hali Stulecia, perle modernistycznej architektury, a zarazem obiekcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Targi TARBUD każdego roku gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, stając się platformą wymiany doświadczeń między producentami, specjalistami w poszczególnych branżach i klientami.

Program targów, atrakcje, plany stoisk i lista wystawców dostępne na oficjalnej stronie Hali Stulecia.

BILETY dostępne w dniu wydarzenia w kasach biletowych:- 15 zł - normalny- 10 zł - ulgowy (młodzież szkolna/studenci do 26 r.ż., emeryci i renciści)- 5 zł - grupowy (grupy szkolne/studenckie, min. 10 osób na liście opieczętowanej przez szkołę/uczelnię)

mano

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl