wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Świąteczna witryna w Centrum Staromiejskim – konkurs rozstrzygnięty
Świąteczna witryna w Centrum Staromiejskim – konkurs rozstrzygnięty

Konkurs na najlepszą świąteczną dekorację w witrynie organizowany przez Inne Centrum miał na celu promowanie dobrych przykładów dbałości o wygląd lokali sklepowych. Święta Bożego Narodzenia były okazją, aby za pomocą witryny budować wyjątkową atmosferę wrocławskich ulic.

Reklama

Główną nagrodę o wartości 3500 zł - projekt oraz wykonanie nowej witryny - jury w składzie: Katarzyna Roj (galeria BWA Dizajn), Beata Urbanowicz (Koordynator projektu plastycznego wystroju miasta), Katarzyna Chrobak-Eilmes (Biuro Rozwoju Gospodarczego) i Zuzanna Wollny (koordynatorka projektu Dobry Widok we Wrocławiu) przyznało Salonowi męskiemu DIUK za oryginalność, która wyróżnia, oraz minimalizm dający maksymalny efekt.

Jury postanowiło wyróżnić prestiżowym drugim miejscem Sklep i Serwis Rowerowy: RoweryStylowe za wyjątkową pomysłowość w kreowaniu baśniowego świata witryny.

Trzecie miejsce ex aequo przypadło KsięgarnioKawiarni Nalanda za pomysłowość, antykonsumpcjonizm i postawienie w centrum relacji międzyludzkich oraz Aparthotelowi Bike’UP za stworzenie domowej, ciepłej atmosfery i wyjście w stronę przechodnia.

Druga nagroda została przyznana przez przechodniów i mieszkańców w głosowaniu internetowym. Zwycięzcą produktowej sesji fotograficznej wartej 800 zł został USA Fashion, któremu udało się uzbierać największą liczbę głosów.

Inne Centrum

to program ożywiania Centrum Staromiejskiego. Częścią programu jest Dobry Widok we Wrocławiu, który dba o poprawę estetyki przestrzeni miejskiej - szyldów, witryn, reklamy zewnętrznej, pustych lokali.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl