wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Zostaliście zwolnieni z pracy w ciągu ostatniego półrocza? A może grozi wam takie zwolnienie? Jeśli w dodatku to wszystko dzieje się z winy pracodawcy, macie wyjątkową okazję na podniesienie swoich kwalifikacji. Będzie to możliwe dzięki dużej dopłacie do studiów podyplomowych w ramach projektu „Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy”.

Reklama

Projekt daje możliwość sfinansowania 90 proc. kosztów studiów podyplomowych w wysokości do 6 tys. zł. Studia podyplomowe mogą być maksymalnie dwuletnie. Wymagany jest jednak wkład własny w wysokości 10 proc. wartości dofinansowania studiów podyplomowych. Dużym atutem przedsięwzięcia jest to, że wszyscy chętni mogą podjąć dowolne studia podyplomowe,  na każdej wybranej przez siebie uczelni wyższej.

Wsparcie uzyskać może 60 osob, które utraciły pracę w ostatnim półroczu z przyczyn leżących po stronie pracodawcy lub są zagrożone zwolnieniem z przyczyn leżących po jego stronie, które mieszkają na Dolnym Śląsku.

Nabór wniosków do programu prowadzi Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej.  Można je składać w siedzibie agencji przy Al. Kasztanowej 3A, 53-125 Wrocław.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 71 736 63 05, drogą mailową [email protected], jak również na stronie internetowej: www.dawg.pl/aktywizacja.

Partnerami DAWG w projekcie są: Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A, Agencja
Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A.  oraz Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl