wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Obok Dworca Mikołajów powstanie nowy biurowiec
SQ Business Center, wizualizacja inwestor
SQ Business Center, wizualizacja

U zbiegu ul. Legnickiej i Stacyjnej stanie nowy biurowiec – SQ Business Center.

Reklama

SQ Business Center będzie 9-kondygnacyjnym budynkiem, w którym zaprojektowano 5,5 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. W planie są parkingi – podziemny i naziemny, gdzie przewidziano także miejsca dla rowerów. Na parterze budynku znajdzie się przestrzeń handlowo-usługowa. Natomiast na dachu obiektu powstanie ponad 80-metrowy zielony taras, na którym będzie można odpocząć nie wychodząc z obiektu.

SQ Business Center we Wrocławiu to najnowsza inwestycja biurowa dewelopera i generalnego wykonawcy - firmy FB Antczak, która na wrocławskim rynku realizowała do tej pory inwestycje mieszkaniowe.

SQ Business Center – biura można wynająć lub kupić

Wyróżnikiem przedsięwzięcia jest możliwość zakupu powierzchni biurowej w powstającym obiekcie. Inwestor zdecydował się na takie rozwiązanie, ze względu na niedobór podobnej oferty na lokalnym rynku biurowym. Już teraz sprzedano ponad 20 proc. powierzchni.

– Segment biurowy w ostatnim czasie oferuje głównie najem długoterminowy – uważa Marcin Antczak, inwestor SQ Business Center. – W tej chwili ani we Wrocławiu, ani w innych dużych miastach nie znajdziemy wielu ofert zakupu nowoczesnej powierzchni biurowej w standardzie klasy A. Tymczasem dla wielu przedsiębiorstw jest to korzystniejsze od najmu długoterminowego. Rozwiązaniem takim zainteresowane są zwłaszcza firmy doradcze. 

Aktualnie trwają prace związane z budową fundamentów i kondygnacji podziemnej. Ich zakończenie planowane jest na koniec roku. Obiekt zostanie oddany do użytku na początku 2019 roku.

Miasto sprzedaje nieruchomości przy ul. Strzegomskiej, Bolkowskiej, Beyzyma.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl