wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. SoftServe - zatrudnia we Wrocławiu

źródło:softserve.ua/pl/

SoftServe do swojego nowego Development Center we Wrocławiu poszukuje specjalistów i inżynierów nowych technologii.

Reklama

SoftServe to wiodąca na Ukrainie firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla rozwoju oprogramowania oraz aplikacji, a także usług doradczych.

– Nowe Centrum Rozwoju, które uruchomiono we Wrocławiu w sierpniu 2014 roku, to strategiczny element planu SoftServe, który chce zaznaczyć i ustabilizować swoją pozycję na rynku europejskim – podkreślają przedstawiciele firmy i dodają, że Polska to światowej klasy centrum inżynieryjne, oparte na doskonałej jakości naukowcach kształconych według systemu uniwersyteckiego zapewniającego bardzo wysoki poziom nauk ścisłych. Jakość systemu oświaty, szybko rozwijający się sektor IT, a także ogromna liczba doświadczonych i utalentowanych ludzi, sprawia, że Wrocław jest atrakcyjnym miejscem dla inwestorów w branży IT.

SoftServe zatrudnia we Wrocławiu

Centrum rozwoju SoftServe w Wrocławiu zapewnia swoim klientom skuteczną i elastyczną współpracę, działając ponad strefami czasowymi - eliminuje bariery kulturowe w dostępie do różnorodnych technologii. Główny cel rozwoju firmy SoftServe w Polsce to zatrudnić do końca 2015 roku do 100 inżynierów, ekspertów różnych technologii i języków programowania, w tym:

Ruby TL

UI Senior/TL developer

Senior Python Engineer

Senior QC + automation

Senior Android Developer

Pełna lista wolnych stanowisk w SoftServe we Wrocławiu tutaj.

O SoftServe

Założona w 1993 roku we Lwowie, firma SoftServe posiada dziś 29 centrów rozwoju i ponad 4000 pracowników na całym świecie. W ciągu ostatnich pięciu lat, każdego roku notuje podwójny zysk. Podobnych wyników oczekuje także w tym roku.

SoftServe jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla rozwoju oprogramowania i usług doradczych. Firma ma doświadczenia od Cloud, Security, projektowania UX, Big Analytics do Internet of Things.

Od 1993 r. SoftServe współpracuje z różnymi organizacjami, od nowopowstających firm do dużych przedsiębiorstw. Pomaga rozwijać innowacyjność, zapewnia efektywność oraz pomoc w dostarczaniu nowych produktów na rynek.

SoftServe jest uznawany za najbardziej pożądanego pracodawcę na Ukrainie. W latach 2013 i 2014 został uznany za najlepszego pracodawcę na Ukrainie, a w 2011 roku przez AON Hewitt za Najlepszego Pracodawcę w Europie Środkowej i Europie Wschodniej. W tym roku SoftServe został doceniony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Outsourcing Professionals za Program Społecznej Odpowiedzialności. Od 2008 roku firma prowadzi Uniwersytet SoftServe, który prowadzi szkolenia oraz nadaje certyfikaty wysoko wykwalifikowanym specjalistom IT.

– 22 lata doświadczenia w branży IT to dla SoftServe długa historia udanej współpracy z klientami, a także wysokiego poziomu zadowolenia pracowników, osobistego i zawodowego rozwoju nowych talentów. SoftServe w Polsce czerpie z najlepszych tradycji i praktyk opracowanych przez firmę przez wiele lat – mówi Paweł Łopatka, dyr. Wrocławskiego Centrum Rozwoju SoftServe.

Więcej informacji na www.softserve.ua/pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl