wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Sii w Book of Lists
Sii w Book of Lists źródło: Sii
Sii w Book of Lists

Firma Sii kolejny raz znalazła się na szczycie Book of Lists – najważniejszego rankingu o polskim biznesie.

Reklama

Sii Polska powtórzyła sukces z poprzedniego roku, utwierdzając swoją pozycję lidera w kategorii Business Process Outsourcing, specjalizacja IT. Wyprzedziła takie firmy jak JCommerce, Accenture czy Asseco. Spółka zajęła również pierwsze miejsce wśród integratorów systemów i drugie w kategorii IT consulting.

Ranking Book of Lists jest publikowany od ponad 20 lat przez Warsaw Business Journal, anglojęzyczny tygodnik, podejmujący tematy m.in. z dziedziny przedsiębiorczości, polityki, ekonomii, technologii i kultury. Book of Lists stanowi kompendium polskiego biznesu i obejmuje ponad 2500 firm. Do udziału w rankingu co roku zapraszane są wiodące przedsiębiorstwa w swojej branży.

– To dla nas duża radość, że ponownie znaleźliśmy się na szczycie rankingu. Dodatkowo mocna pozycja w kategorii Consulting IT potwierdza, że, dzięki ciągłemu rozwojowi, Sii jest liderem w wielu dziedzinach mówi Gregoire Nitot, CEO Sii Polska, który odebrał nagrody podczas Gali, która odbyła się 1. września w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów Sii sp. z o. o. jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.  Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po ponad 10 latach działalności Sii posiada w Polsce 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl