wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 16:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pracownicy na rowery! Kilkaset firm będzie rywalizowało na dwóch kółkach
Uczestnicy FRRuuu ze swoimi rowerami, zdjęcie archiwalne Compani
Uczestnicy FRRuuu ze swoimi rowerami, zdjęcie archiwalne

Już we wrześniu na trasach trzech polskich miast będzie można podziwiać rowerową rywalizację kilkuset przedsiębiorstw z różnych branż. Blisko 4000 uczestników wystartuje we FRRuuu - Rowerowej Grze Miejskiej dla firm. Wezmą w niej udział również załogi z Wrocławia. Można jeszcze do nich dołączyć.

Reklama

Integracja i dobra zabawa to główny cel FRRuuu - Rowerowej Gry Miejskiej. Odbędzie się ona we wrześniu we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Pracownicy z różnych działów i lokalizacji mogą wspólnie wziąć udział w rajdzie rowerowym, aby razem pokonać trasę pełną zadań i zagadek.

To doskonała okazja na budowanie relacji w zespole poprzez aktywne spędzenie czasu z kolegami z pracy. Ale także na promowanie zdrowego stylu życia. Dodatkowo celem wydarzenia jest wspieranie świadomości eko m.in. poprzez sadzenie drzew. W stolicy Dolnego Śląska wydarzenie zaplanowano na 9 września 2023 r.

Do wygrania 6 tys. zł

Na uczestników FRRuuu – Rowerowej Gry Miejskiej czeka dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji. Mogą liczyć na sportową rywalizację między firmami z różnych branż, która będzie polegała nie tylko na grze miejskiej na rowerach, ale również na rozwiązywaniu zagadek ze swoją ekipą z pracy. Wszystkie drużyny otrzymają startery pełne niespodzianek, a każdy uczestnik będzie miał szansę na zasadzenie własnego drzewa.

Zwycięska drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów, ma szansę na wygranie 6 tys. zł.

Zabawa otwarta dla wszystkich miłośników rowerów

Wydarzenie jest otwarte. Zaproszeni są wszyscy kibice oraz osoby zainteresowane aktywnością związaną z rowerami. Na miejscu powstanie strefa experience, gdzie dostępne będą prawie wszystkie rodzaje rowerów, m.in. elektryczne i Cargo. Jednoślady te będzie można samodzielne przetestować na wyznaczonej trasie.

Można jeszcze dołączyć do firmowej zabawy

Zainteresowane przedsiębiorstwa wciąż jeszcze mogą dołączyć do zabawy, choć to już ostatni etap zapisów. Bilety dla firm są jeszcze dostępne na stronie wydarzenia. Ich liczba jest ograniczona.

Organizatorem wydarzenia jest firma Compani -  projektująca, organizująca i realizująca eventy w formule live oraz digital.

FRRuuu - Rowerowa Gra Miejska dla firm odbędzie się również 16 września w Warszawie i 23 września 2023 r. w Poznaniu. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl