wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Powstaje Vitalia nowe osiedle na Klecinie
Osiedle Vitalia na Klecinie fot. inwestor
Osiedle Vitalia na Klecinie

Prace konstrukcyjne na osiedlu Vitalia przy ul. Jutrzenki dobiegły już końca i budynki mają już cztery pietra. Obecnie budowanych jest 139 mieszkań o powierzchniach od 37 do 127 mkw. Ceny zaczynają się od 5250 zł/mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar, a projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię ABART. Zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie planowane jest na trzeci kwartał 2017 r.

Reklama

Inwestor informuje, że wszyscy zainteresowani mogą wejść do budynku po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia i obejrzeć rozkład wybranego lokalu. Na osiedlu Vitalia można wciąż skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych, mimo że pula środków z MdM na 2017 rok dostępnych w tym roku została już wyczerpana. Zapłata ostatniej raty za mieszkanie będzie bowiem możliwa na początku 2018 r.

– Mamy świadomość, jak dużą rolę w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania odgrywa jego rozkład. Dlatego też w pracach projektowych nad osiedlem Vitalia kierowaliśmy się zasadą funkcjonalności, a mieszkania w tej inwestycji charakteryzują się ustawnością przestrzeni, która daje mieszkańcom możliwość inwencji w zakresie aranżacji wnętrz. Wszystkie nasze mieszkania posiadają balkony lub ogródki, a do lokali położonych na ostatnim piętrze przylegają przestronne tarasy dachowe – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie Ronson Development.

Vitalia ze stacją rowerową i siłownią

Na osiedlu powstanie m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw, a także samoobsługowa stacja rowerowa dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać ze sprzętu niezbędnego do naprawy lub wyregulowania swojego roweru. Ponadto mieszkańcy będą mogli cieszyć się specjalnie zaprojektowaną fontanną, która z jednej strony będzie spełniać rolę estetyczną, a w letnie dni urozmaicać dzieciom pomysły na zabawę.

Szybszy dojazd do centrum

Pod koniec października oficjalnie otwarto już most nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z al. Piastów, skracając tym samym dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta do zaledwie 15 minut. Skorzystają na tym także przyszli mieszkańcy osiedla Vitalia, które położone jest w samym sercu Kleciny.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl