wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Ranking 50. najbardziej kreatywnych w biznesie, źródło: "Brief"

Związani z Wrocławiem - Michał Sadowski i Maciej Białek w 50. najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu „Brief”.

Reklama

Ranking 50. najbardziej kreatywnych w biznesie, magazyn „Brief” przygotował już po raz piąty.

– Z długiej listy twórczych Polaków wybraliśmy tych, którzy naszym zdaniem wyróżniają się nieszablonowym myśleniem i podejściem do biznesu, które pozwala im być zawsze o krok przed konkurencją – piszą organizatorzy rankingu.

Michał Sadowski, źródło: "Brief"

W najnowszym rankingu pierwsze miejsce zajął Michał Sadowski, Brand24. Jak napisał „Brief” jego firma w ciągu zaledwie trzech lat zdobyła dominującą pozycję na rynku monitoringu internetu w Polsce, a w ciągu najbliższych lat Brand24 ma stać się światowym liderem w swojej branży. Już teraz firma ma kilkudziesięciu klientów z całego świata, od San Francisco po Dżakartę. Michał Sadowski udowodnił, że potrafi zarządzać globalnym startupem, jednocześnie operując z Polski, oraz że w kreatywny sposób buduje wizerunek swój i Brand24. Jest laureatem nagród, w tym Aulery, Ekomersy oraz tytuł Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013.

Maciej Białek, źródło: "Brief"

Na 27. miejscu rankingu znalazł się Maciej Białek. Jak napisał „Brief” - człowiek, który w swoim życiu próbował kilkunastu różnych biznesów, m.in. Gps24.pl, iBroker.pl czy Promorning.pl. Jego największym i bezsprzecznym sukcesem okazała się być jednak firma Pixers. Zaczynał od plakatów drukowanych ze zdjęć ze stocków, a dziś oferuje szeroki zakres usług związanych z produkcją fototapet, obrazów, plakatów i naklejek. Biznes prosperuje, a jego autorowi udało się znaleźć odbiorców w kilkunastu krajach świata. Białek ma ambicje, całkiem uzasadnione, by stać się w najbliższych latach największym sprzedawcą sztuki użytkowej na świecie. Poza Pixers Maciej Białek jest obecnie współtwórcą i inwestorem PCDOC, ogólnopolskiej sieci pogotowia komputerowego oraz ScreenSHU – narzędzia służącego do sprawnego tworzenia i udostępniania on-line zrzutów ekranu.

źródło:”Brief”

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl