wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Powstaje Racławicka Platinum. Widać już pierwszy zarys nowoczesnego bloku mieszkalno-usługowego

Trwa budowa trzypiętrowego bloku mieszkalno-usługowego Racławicka Platinum na Grabiszynie. Będzie tu 85 mieszkań. Budynek ma być ukończony w 2024 roku.

Reklama

Prawie sto mieszkań i dziesięć lokali usługowych

Nowoczesny budynek nawiązywać będzie do tradycji modernistycznych. Deweloper zapewnia, że Racławicka Platinum tworzony jest standardzie Premium, łącząc przemyślane i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne z troską o komfortowy układ mieszkań.

Jasna elewacja łącząca cegłę klinkierową i tynk silikonowy z dużymi oknami w kolorze grafitowym, dopełniają całości atrakcyjnego efektu
Agnieszka Firman, menadżer ds. marketingu TEMAR Deweloper

Na trzech piętrach powstanie 85 mieszkań i dziewięć lokali usługowych na parterze. Do tego 104 miejsca parkingowe, 14 miejsc postojowych do lokali czy stojaki na rowery.

– Oferujemy kameralną zabudowę z mieszkaniami o metrażach od 29 do 119 mkw., zarówno jedno, jak i dwupoziomowymi. Każde z nich posiada dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, dużego tarasu lub ogródka w parterze – informuje Agnieszka Firman.

Galeria zdjęć

Będzie dużo zieleni

Deweloper zapewnia, że pojawią się też nowe drzewa, krzewy i byliny. Od strony ogródków działkowych powstanie strefa relaksu z platanem pośrodku.

W pobliżu inwestycji znajdują się także liczne sklepy, gastronomia, usługi, kilka placówek edukacyjnych, przychodnia i poradnie medyczne. Komunikacja to pętla autobusowa z 2 liniami dziennymi i 2 liniami nocnymi oraz gęsta sieć tras rowerowych i spacerowych.                  

Galeria zdjęć

Prace nad inwestycją rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku. Koniec z kolei planowany jest na koniec marca 2024 roku. Za obiekt odpowiedzialna jest firma TEMAR Deweloper. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl