wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Powstaje Racławicka Platinum. Widać już pierwszy zarys nowoczesnego bloku mieszkalno-usługowego
Prace nad Racławicka Platinum zakończą się w marcu 2024 roku fot. TEMAR Deweloper
Prace nad Racławicka Platinum zakończą się w marcu 2024 roku

Trwa budowa trzypiętrowego bloku mieszkalno-usługowego Racławicka Platinum na Grabiszynie. Będzie tu 85 mieszkań. Budynek ma być ukończony w 2024 roku.

Reklama

Prawie sto mieszkań i dziesięć lokali usługowych

Nowoczesny budynek nawiązywać będzie do tradycji modernistycznych. Deweloper zapewnia, że Racławicka Platinum tworzony jest standardzie Premium, łącząc przemyślane i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne z troską o komfortowy układ mieszkań.

Jasna elewacja łącząca cegłę klinkierową i tynk silikonowy z dużymi oknami w kolorze grafitowym, dopełniają całości atrakcyjnego efektu
Agnieszka Firman, menadżer ds. marketingu TEMAR Deweloper

Na trzech piętrach powstanie 85 mieszkań i dziewięć lokali usługowych na parterze. Do tego 104 miejsca parkingowe, 14 miejsc postojowych do lokali czy stojaki na rowery.

– Oferujemy kameralną zabudowę z mieszkaniami o metrażach od 29 do 119 mkw., zarówno jedno, jak i dwupoziomowymi. Każde z nich posiada dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, dużego tarasu lub ogródka w parterze – informuje Agnieszka Firman.

Galeria zdjęć

Będzie dużo zieleni

Deweloper zapewnia, że pojawią się też nowe drzewa, krzewy i byliny. Od strony ogródków działkowych powstanie strefa relaksu z platanem pośrodku.

W pobliżu inwestycji znajdują się także liczne sklepy, gastronomia, usługi, kilka placówek edukacyjnych, przychodnia i poradnie medyczne. Komunikacja to pętla autobusowa z 2 liniami dziennymi i 2 liniami nocnymi oraz gęsta sieć tras rowerowych i spacerowych.                  

Galeria zdjęć

Prace nad inwestycją rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku. Koniec z kolei planowany jest na koniec marca 2024 roku. Za obiekt odpowiedzialna jest firma TEMAR Deweloper. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl