wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Przestrzeń dla innowatorów i startupowców, czy startupowe dni we Wrocławiu

Redakcja www.wroclaw.pl,

Najbliższe dni we Wrocławiu należał będzie do startupów. W dniach 8-10 czerwca odbędą się dwa inspirujące wydarzenia: Startup Wrocław: Ewolucje oraz Smart City Wrocław Startup Challenge.

Reklama

Masz pomysł na biznes, interesujesz się branżami innowacyjnymi, a może już prowadzisz swój biznes i szukasz ścieżki rozwoju? Nie ważne, na jakim etapie jesteś, w ten weekend na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zobacz, co cię czeka w najbliższych dniach!

Startup Wrocław: Ewolucje

Startup Wrocław: Ewolucje to konferencja pełna praktycznej wiedzy, konkretnych wskazówek i inspiracji. 08 czerwca 2017 o godzinie 17.30 spotkamy się w Kinie Nowe Horyzonty, aby posłuchać zaproszonych gości, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu i rozwijaniu biznesu, podzielą się wiedzą na temat pozyskiwania nowych klientów oraz rozwijania relacji z obecnymi. Podczas panelu eksperckiego doświadczeni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele startupów podyskutują o współpracy startupów z dużymi przedsiębiorstwami.

Startup Wrocław: Ewolucje

Startup Wrocław: Ewolucje

Startupy / Konferencje
Termin 8 czerwca 2017 17:30

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Konferencja startupowa nie mogłaby się odbyć bez atrakcyjnego after party. Po części oficjalnej przeniesiemy się do Starej Piwnicy na networking przy piwie i zakąsce, który uatrakcyjni pierwszy we Wrocławiu koncert zespołu Michała Sadowskiego – Band24. 

Startup Wrocław: Ewolucje to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz pomysłów na współpracę, do nawiązania relacji z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami.  To również gwarancja fantastycznej zabawy i dużej dawki inspiracji. Nie może Cię tutaj zabraknąć! 

Smart City Wrocław Startup Challenge

Smart City Wrocław Startup Challenge to wydarzenie łączące ideę smart city z potencjałem startupów, którego celem jest wypracowanie rozwiązań i technologii, które można wdrożyć do „smart” miasta.

Startup Challenge

Startup Challenge

Startupy / Warsztaty
Termin od 9 czerwca 2017 do 10 czerwca 2017

Miejsce Centrum Historii Zajezdnia

Zobacz

Idea wydarzenia pozwala zgłaszać się zarówno zespołom, jak i indywidualnym uczestnikom. Jego założeniem jest drużynowa praca nad projektami. Wydarzenie ma formę hackatonu, w którym każdy zespół, złożony z programistów, grafików, kreatorów, przedsiębiorców i aktywnych mieszkańców, otrzyma wsparcie mentorów wyspecjalizowanych w zakresie tworzenia i zarządzania startu-upem. W ciągu 36 godzin drużyny opracują rozwiązania dla miasta, a najlepszy projekt ma szansę na zdobycie nawet do miliona złotych na jego realizację.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl