wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Pomysł na biznes – przechowalnie rzeczy door-to-door

Jarek Ratajczak,
Pierwsza we Wrocławiu przechowalnia rzeczy w trybie door-to-door źródło: przechowaj.to
Pierwsza we Wrocławiu przechowalnia rzeczy w trybie door-to-door

Brak miejsca to problem wielu osób, zwłaszcza mieszkających w małych mieszkaniach w dużych miastach. Ciekawy sposób na piętrzące się pudełka i kartony mają pomysłodawcy powstających we Wrocławiu przechowalni rzeczy w trybie door-to-door.

Reklama

We Wrocławiu działa już kilka całodobowych magazynów, w których można wynająć przestrzeń na swoje rzeczy. Są to jednak przechowalnie samoobsługowe – rzeczy trzeba zawieźć i odebrać we własnym zakresie. W mieście przybywa firm, które oferują taką usługę w trybie door-to-door.

– To propozycja dla tych, którzy nie chcą tracić czasu i pieniędzy na dojazd lub tych, którzy z różnych powodów nie mogą np. dźwigać. Generalnie dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę. To, co robimy można zawrzeć w trzech słowach: odbieramy, przechowujemy i odwozimy – mówi Piotr Kotkowski, współzałożyciel Przechowaj.to.  

Przechowalnie rzeczy door-to-door

Pomysłodawcy dodają, że ich usługi polega też na tym, że wszystko odbywa się za pośrednictwem serwisu internetowego. Zamawiamy, logujemy się, płacimy. Wszystko to robimy online. W wyznaczonym terminie przyjeżdża kurier, który odbiera nasze rzeczy. Zaplombowane pojemniki trafiają do bezpiecznego magazynu. W dowolnej chwili możemy zamówić opcję zwrotu wszystkich lub części naszych rzeczy.

Za pojemnik o wymiarach 40x60x40 zapłacimy 15 zł za miesiąc przechowywania. Zmieścimy do niego np. 90 książek lub 10 pełnych segregatorów firmowych. Jeśli Klient zdąży się spakować w 20 minut od czasu przyjazdu kuriera, odbiór jest bezpłatny. Obecnie usługi firmy Przechowaj.to realizowane są na terenie Wrocławia i okolic.

Tego rodzaju usługi od 2 lat oferuje we Wrocławiu firma SafeBox.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl