wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pierwszy sklep marki Primark we Wrocławiu zostanie wkrótce otwarty w Magnolia Park. Trwa rekrutacja pracowników
Witryna sklepu marki Primark w Magnolia Park we Wrocławiu materiały prasowe Magnolia Park
Witryna sklepu marki Primark w Magnolia Park we Wrocławiu

Pierwszy sklep marki Primark we Wrocławiu powstaje w Magnolia Park. Trwają prace wykończeniowe i aranżacja dwupoziomowego lokalu. W Primark będzie pracowało dwieście osób. Zainteresowani mogą się jeszcze zgłaszać.

Reklama

Sklep marki Primark w Magnolia Park we Wrocławiu zajmie ponad 5300 mkw. na dwóch poziomach. Zakończyły się już roboty budowlane, w tym montaż wind i ruchomych schodów. Teraz prowadzone są prace wykończeniowe oraz aranżacja wnętrza.

Galeria zdjęć

Frontowa witryna Primark jest już widoczna od strony głównego wejścia do Magnolia Park.

Oferta Primark obejmuje dział męski, damski, dziecięcy, a także akcesoria do domu.

irlandzka marka jest ceniona nie tylko za podążanie za najnowszymi trendami modowymi, ale też za atrakcyjne ceny produktów. Primark dba o zrównoważony rozwój - obecnie blisko połowa wszystkich ubrań sprzedawanych w sklepach sieci zawiera materiały pochodzące z recyclingu. Cieszymy się, że Primark wybrał Magnolię Park na lokalizację swojego pierwszego salonu na Dolnym Śląsku.
Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park

Sklep zostanie otwarty jeszcze w tym roku. Równolegle z aranżacją wnętrz trwa rekrutacja pracowników – pracę znajdzie tu ok. dwustu osób. Zainteresowani mogą się jeszcze zgłaszać. Poszukiwane są menadżerki, dekoratorki, doradcy klienta.

Primark to kolejna uznana marka, która otworzy swój sklep w Magnolia Park. W ciągu ostatniego roku w centrum handlowym przy ul. Legnickiej uruchomiono sklepy m.in. Pepco, Halfprice, Savicki, a na nowo zaaranżowały swoje salony CCC, Stradivarius i Wólczanka.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl