wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. 120 nowych miejsc pracy dla finansistów

Firma Futuro Finance, specjalizująca się w doradztwie finansowym, otwiera drugi oddział we Wrocławiu. Zatrudni 120 osób.

Reklama

Futuro Finance, firma założona w 2010 roku we Wrocławiu, to jeden z liderów na polskim rynku doradztwa finansowego. W tej kategorii firma uzyskała prestiżowe wyróżnienie Finansowej Marki Roku 2016. Obecnie otwiera nowe biuro w kompleksie OVO Wrocław, gdzie zajmie około 1 tys. mkw. powierzchni.

Swoje miejsce znajdą tam nowe departamenty sprzedaży i siedziba zarządu firmy.

 – Otwarcie biura w OVO Wrocław jest bezpośrednio związane z naszą strategią rozwoju – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance, jedyna kobieta z Dolnego Śląska nominowana do tytułu Bizneswoman Roku 2016. - Stale rozszerzamy działalność, coraz mocniej otwieramy się również na klientów z zagranicy. OVO zapewnia nowoczesne powierzchnie w klasie A+, a także dostęp do usług na wysokim poziomie, w tym pięciogwiazdkowego hotelu, co ma dla nas duże znaczenie.

Obecnie Futuro Finance ma dwa biura we Wrocławiu, po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie oraz dwie franczyzy - w Lubinie i Świebodzicach.

– Wkrótce otwieramy również nowe biuro w Poznaniu – dodaje Agata Brucko-Stępkowska. -Docelowo chcemy być obecni we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. W planach mamy również intensywną rozbudowę sieci franczyz w całej Polsce.

 Biuro Futuro Finance w OVO Wrocław zacznie działać w czerwcu 2017 roku. Rozpoczęła się już rekrutacja na nowe miejsca pracy, które tam powstaną. Poszukiwani są m.in. doradcy finansowi, specjaliści ds. HR oraz kierownicy zespołów sprzedażowych. Aplikacje na te stanowiska można przesyłać poprzez serwis www.worklevelup.pl

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl