wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Porozmawiają o zrównoważonym rozwoju firm i ekologicznych technologiach dla biznesu

Pozyskanie środków unijnych na ekologiczne projekty, elektromobilność, magazyny energii oraz zielone kompetencje to główne tematy konferencji “Technologie dla Biznesu”, która odbędzie się 11 czerwca 2024 r. we wrocławskim hotelu Terminal. Partnerem wydarzenia jest Przedsiębiorczy Wrocław.

Reklama

Konferencja “Technologie dla Biznesu” to wydarzenie, podczas którego specjaliści zajmujący się na co dzień zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska, energii odnawialnej, a także działalności firm oraz przedstawiciele samorządów i dolnośląskich przedsiębiorców rozmawiać będą m.in. o pozyskiwaniu środków unijnych na ekologiczne technologie dla biznesu, magazynach energii oraz obiegu zamkniętym wody. Mowa będzie również o zielonych kompetencjach, spółdzielniach energetycznych oraz raportowaniu ESG.

Biznes w harmonii z naturą

Podczas spotkania eksperci i praktycy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem i praktyczną wiedzą z uczestnikami. Wśród nich znajdą się naukowcy Politechniki Wrocławskiej m.in. prof. dr hab. inż. Lech Sitnik oraz dr hab. inż. Izabela Sówka, a także eksperci Human Partner oraz Frankonia Poland Sp. z.o.o.

Zaplanowane prezentacje będą skoncentrowane na konkretnych przypadkach przedsięwzięć oraz strategiach efektywnego wdrażania technologicznych innowacji w biznesie w harmonii z naturą.

Ruszyły zapisy na wydarzenie

Konferencja odbędzie się w centrum konferencyjnym Terminal Hotel przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu. Aby wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Organizatorami spotkania są Politechnika Wrocławska, Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej, Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej, Wydział Inżynierii Środowiska, PKO Bank Polski oraz Human Partner. Partnerem wydarzenia jest Przedsiębiorczy Wrocław

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl