wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pneumat System inwestuje i szuka pracowników
Rozbudowa zakładu, wizualizacja źródło: inwestor
Rozbudowa zakładu, wizualizacja

Wiosną 2018 roku ruszy rozbudowa powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej wrocławskiej firmy Pneumat System przy ul. Obornickiej. Zakład zatrudni kolejnych 50 osób.

Reklama

Trzy lata temu Pneumat System deklarował zatrudnienie 30 osób w związku z budową nowej siedziby. Od tego czasu w związku z rozwojem, firmie udało się zatrudnić blisko dwa razy tyle pracowników i szuka kolejnych. W zaplanowanej na wiosnę 2018 roku inwestycji, na 1300 mkw. zatrudnienie znajdzie kolejnych 50 osób – inżynierów, magazynierów i pracowników produkcji.

źródło: Pneumat System

– Obecnie firma wdraża zaawansowany technologicznie, inteligentny system magazynowy, który umożliwi dostarczanie produktów do działów utrzymania ruchu w krótkim czasie. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań magazynowych w Europie. Takich systemów w Polsce jest zaledwie kilka – mówi Tomasz Pachura, wiceprezes spółki Pneumat i doaje, że system zostanie uruchomiony jeszcze w 2017 roku.

Rodzinna firma z innowacyjnym pomysłem na biznes

Pneumat System to wrocławska firma rodzinna, która produkuje siłowniki pneumatyczne oraz zajmuje się dystrybucją sprzętu pneumatycznego. Swoje oddziały ma w 8 miastach Polski: we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Łodzi, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Bydgoszczy.

Pneumat System – inwestycja za 8 mln i nowe miejsca pracy.

Wrocławski Pneumat System świętuje 40-lecie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl