wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Szukasz ciekawego zatrudnienia? Już w czwartek Plenerowe Targi Pracy
Szukasz ciekawego zatrudnienia? Już w czwartek Plenerowe Targi Pracy PUP Wrocław

Osoby bezrobotne, poszukujące pracy lub planujące zmienić swoje miejsce zatrudnienia mogą wziąć udział w Plenerowych Targach Pracy, które odbędą się już w najbliższy czwartek i piątek, 15 i 16 czerwca 2023 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu. To już kolejne wydarzenie, które ma pomóc zarówno w znalezieniu ciekawej pracy tym, którzy właśnie jej szukają, ale także zaprezentować oferty pracodawców otwartych na ich zatrudnienie.

Reklama

Kilkudziesięciu pracodawców, działających w różnych branżach zaprezentuje oferowane przez siebie oferty zatrudnienia podczas Plenerowych Targów Pracy, które już w tym tygodniu odbędą się na terenie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Przełamią schematy związane z zatrudnianiem bezrobotnych

Targi Pracy na stałe wpisały się już do kalendarza imprez organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Odbywają się one od 2006 roku, jedynie z dwuletnią przerwą spowodowaną przez pandemię.

Ideą, jaka przyświeca targom, jest promowanie aktywności zawodowej i społecznej osób pozostających bez pracy, a także pracodawców z sektora usług biznesowych gotowych i otwartych na zatrudnianie tych osób. Wydarzenie ma również przełamywać schematy dotyczące stereotypów dotyczących zatrudniania bezrobotnych zarejestrowanych w naszym urzędzie. Ma też ułatwić im rozwój potencjału na otwartym i dostępnym rynku sektora usług, który pozostaje jednym z najszybciej rosnących gałęzi polskiej gospodarki.
Arkadiusz Łukaszów z Powiatowego Urzędu Pracy

Szansa na poznanie przyszłego pracodawcy

Uczestnicy targów będą mieli okazję poznać przyszłych potencjalnych pracodawców, porozmawiać z rekruterami, a także wziąć udział w ciekawych wykładach i warsztatach.

Targi odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP przy ul. Glinianej 20-22 oraz sąsiadującego z nim Narodowego Funduszu Zdrowia.

Organizatorami wydarzenia są Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl