wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Plac zabaw wyróżniony w Konkursie Modernizacja Roku 2016 źródło: Wrocławskie Mieszkania
Plac zabaw wyróżniony w Konkursie Modernizacja Roku 2016

Plac zabaw przy ul. Pleszewskiej na Poświętnem został nagrodzony w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2016”. To nowo oddana inwestycja spółki Wrocławskie Mieszkania.

Reklama

Plac zabaw przy ul. Pleszewskiej powstał z inicjatywy mieszkańców osiedla i właściciela terenu gminy Wrocław. Na placu o powierzchni 332 mkw. zamontowano m.in.: multifunkcyjny zestaw dający możliwość wspinania się i zjeżdżania, są tam także: huśtawka, karuzela, piaskownica i stojaki na rowery.

– Zadbaliśmy nie tylko o efekt estetyczny, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przebywających na nim dzieci. Bezpieczeństwo użytkowników zapewniają odpowiednie nawierzchnie łagodzące skutki upadku. Cieszymy się, że nasze inwestycje służące mieszkańcom i poprawiające miejską przestrzeń spotykają się również z uznaniem branżowych ekspertów – mówi Monika Tendaj-Bielawska, prezes zarządu Wrocławskie Mieszkania sp. z o.o.

Multifunkcyjny plac zabaw przy ul. Pleszewskiej

Wkrótce w sąsiedztwie zgłoszonego w konkursie placu zabaw powstanie boisko do streetballu, siłownia na świeżym powietrzu oraz ścianki do wspinaczki. – To oferta dla nieco starszych mieszkańców i zachęta do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu – dodaje Monika Tendaj-Bielawska.

Plac zabaw wyróżniony w Konkursie Modernizacja Roku 2016, źródło: Wrocławskie Mieszkania

Wrocławskie Mieszkania biorą udział w konkursie Modernizacja Roku już po raz kolejny. W ubiegłym roku spółka otrzymała wyróżnienie za modernizację budynku MOPS przy ul. Ciepłej.

W ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku wyróżniane zostają przedsięwzięcia budowlane w zakresie modernizacji, renowacji, restauracji i rewitalizacji, które przyczyniają się do poprawy estetycznej otoczenia. W tym roku oceniano ponad 450 realizacji. Prezentacja finalistów opublikowana została 21 kwietnia 2017 r. w dodatku specjalnym dziennika Rzeczpospolita.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl