wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pierwszy food court we Wrocławiu – otwarcie 17 lipca
Pierwszy food court we Wrocławiu – otwarcie 17 lipca źródło: organizatorzy

Hala Świebodzki – bar & food court to pierwszy food court we Wrocławiu. Przestrzeń, w której znajduje się Hala tworzą znane, wrocławskie koncepty kulinarne PANda Ramen, HulThai, Projekt Pizza, Falla oraz zupełnie nowe projekty Candy Pancakes, Meatologia.

Reklama

Food court rozwiązuje odwieczny problem z wyborem miejsca spotkania i rodzaju kuchni, na którą wszyscy mają ochotę. Już od 17 lipca 2020 r. w jednym lokalu pojawią się różnorodne opcje kulinarne.

Hala zadba zarówno o doznania kulinarne, jak i artystyczne. W jej przestrzeni nie zabraknie eventów, targów i wielu innych artystycznych przedsięwzięć.

Dodatkowym atutem Hali jest przestrzeń Dworca Świebodzkiego, w którym powstaje. Wysokie sufity, charakterystyczne łuki i artystyczne freski dają jej niepowtarzalny klimat. W przestrzeni rządzą ciemnozielone ściany, mocne, czarne i drewniane akcenty oraz przełamujący całość róż.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl