wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Miasto
  4. Piękny Wrocław
  5. Piękny Wrocław. Edycja XVI

1. nagroda kategoria budynek użyteczności publicznej, GRAND PRIX - Galeria na Czystej, ul. Czysta 2-4

Reklama

Kategoria - Budynek użyteczności publicznej

  • 1. nagroda Galeria na Czystej, ul. Czysta 2-4 Autor: Studio TSB - Tadeusz Sawa–Borysławski, Marcin Dziewoński, Bartosz Łukaszewicz, Maciej Olechnowicz, Eliza Suder–Tobiasz, Piotr Hrebecki, Maciej Szańkowski Inwestor: JG Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawca: : LPB Skanska S.A
  • 2. nagroda Budynek biurowo-usługowy, ul. Tęczowa 11 Autor: ER Studio Pracownia Projektowa - Robert Smolakowski, Ewa Stryczek-Smolakowska Inwestor: PPH SURFLAND Sp. z o.o. Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych - Krzysztof Zawadzki
  • 3. nagroda Centrum Handlowo–Rekreacyjne, Ferio – Gaj, ul. Świeradowska 51/57 Autorzy: Maćków Pracownia Projektowa sp. z o.o. -  Maria Mnich, Zbigniew Maćków, Grzegorz Siergiej, Piotr Krynicki, Krzysztof Grzybowski, Monika Jankowska Inwestor: Raiffeisen Evolution Sp. z o.o. Wykonawca: Zueblin Polska Sp. z o.o.
  • wyróżnienie Budynek biurowo–usługowy QUATTRO FORUM, ul. Legnicka 51 Autor: Archicom Studio SP. z o.o. - Dorota Jarodzka-Śródka, Kazimierz Śródka, Dariusz Kociołek, Jakub Sławuski, Małgorzata Hendrich, Małgorzata Kuchciak Inwestor: ACP, Sp. z o.o. Wykonawca: Archicom Realizacja Inwestycji Sp. z o.o., Budopol Wrocław S.A.

Kategoriabudynek mieszkalny wielorodzinny

  • 1. nagroda Budynek mieszkalny wielorodzinny, ul. Rymarska 2 – 6a Autor: ArC2 Przedsiębiorstwo Projektowo-Consultingowe - Dorota Szlachcic, Mariusz Szlachcic Inwestor: Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego „ Inter Invest ” Sp. z o.o. Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych ZBYCHPOL – Zbigniew Smółka
  • 2. nagroda Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, ul. Przyjaźni i ul. Partynicka Autor: Autorska Pracownia Architektury HUBKA -  Danuta Hubka, Andrzej Hubka, Patrycja Weiser, Wojciech Błaszczuk, Artur Dorożyński Inwestor: WPB - Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wykonawca: WPB - Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
  • 3. nagroda Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych „Cztery Pory Roku”, ul. Vivaldiego Autor: Archicom Studio SP. z o.o. - Dorota Jarodzka - Śródka , Kazimierz Śródka, Jan Mucha, Franciszek Tołoczko, Anna Swarbuła, Agnieszka Sienkiewicz, Krystyna Krasicka Inwestor: Archicom Sp. z o.o. Wykonawca: Archicom Realizacja Inwestycji Sp. z o.o.
  • Wyróżnienie Budynek mieszkalny NOWY HORYZONT, ul. Torowa - ul. Kamieńskiego Autor: Dziewoński Łukaszewicz Architekci S.C. – Marcin Dziewoński, Bartosz Łukaszewicz, Eliza Suder-Tobiasz Inwestor: BRE Locum Sp. z o.o. Wykonawca: PPHU STALMONT Sp. z o.o.
  • Wyróżnienie Budynek mieszkalny wielorodzinny, al. Boya Żeleńskiego 69/71 Autor: Walas Sp. z o.o. - Zbigniew Walas, Krzysztof Wrzos, Tomasz Szmit, Robert Cembrzyński, Piotr Kosiniak Inwestor: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

Kategoriabudynek mieszkalny jednorodzinny

  • 1. nagroda Dom jednorodzinny, Karłowice Autor: TKS Polska Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. - Krzysztof Tetera Pracownia projektowa PLAN – Jadwiga Mierzejewska-Hanisz, Szymon  Hanisz Inwestor: inwestor prywatny 
  • 2. nagroda Dom jednorodzinny, ul. Pionierska 59 Autor: Artur WójciakInwestor : Artur Wójciak 
  • 3. nagroda Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, ul. Młodzieżowa Autor: Tomasz Marhall Inwestor: MILART Sp. z o.o. Wykonawca: MILART Sp. z o.o.

Kategoria – budynek produkcyjny

  • 1. nagroda Dolnośląski Inkubator Naukowo-Technologiczny, ul. Muchoborska 18 Autor: Studio A+R Wojciech Jarząbek i Partnerzy s. c. - Wojciech Jarząbek, Rafał Specylak, Łukasz Chachaj Inwestor: Wrocławski Park Technologiczny S.A. Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa Dach Sp. z o.o.
  • 2. nagroda Centrum Informacyjno-Szkoleniowe CIS, ul. Łowiecka 24 Autor: Maćków Pracownia Projektowa sp. z o.o. - Zbigniew Maćków, Marcin Major, Agnieszka Krassowska, Szymon Brzezowski, Marek Kotowski Inwestor: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wykonawca: P.T. Energopiast Sp. z o.o.
  • 3. nagroda Centrum Projektowania i Montażu Systemów Komputerowych, ul. Mokronoska 6 Autor: Studio A+R Wojciech Jarząbek i Partnerzy s. c. -  Wojciech Jarząbek Inwestor: IMMOBILIA Sp. z o.o. Wykonawca: DOMBUD Sp. z o.o.

Kategoriaobiekt inżynierski

Ze względu na małą ilość zgłoszeń przyznano tylko jedną nagrodę.

  • 1. nagroda Most Milenijny Autor: główni projektanci – Marek Jagiełło, Piotr Wanecki Inwestor: Gmina Wrocław – Zarząd Dróg i Komunikacji Wykonawca: SKANSKA S.A.

Kapituła Konkursu przyznała nagrodę główną - GRAND PRIX

  • Galerii na Czystej, ul. Czysta 2-4 Autor: Studio TSB - Tadeusz Sawa–Borysławski, Marcin Dziewoński, Bartosz Łukaszewicz, Maciej Olechnowicz, Eliza Suder–Tobiasz Inwestor: JG Inwestycje Wykonawca: LPB Skanska S.A.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl