wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

We Wrocławiu przybywa pchlich targów, czyli kiermaszów rzeczy używanych. To dobre miejsca na pozbycie się np. starych mebli, bibelotów, pocztówek, płyt, kaset, ubrań – które komuś mogą się przydać. Najbliższy pchli targ, 6 maja na Nadodrzu.

Reklama

Pchli targ na Nadodrzu

Pierwsze soboty miesiąca od maja do października. Podwórko na ul. Rydygiera 25a. Organizator: HART – Hostel & Art. Pchli targ na Nadodrzu otwarty jest w godz. 9:00-15:00. Terminy: 6 maja, 3 czerwca, 1 lipca, 5 sierpnia, 2 września, 7 października.

– Pchli Targ na Nadodrzu jest bardzo ciekawą inicjatywą. Przede wszystkim będą w nim uczestniczyć mieszkańcy z osiedla. Nie chodzi tu o komercję, a przede wszystkim o integrację, wspólne spędzanie czasu, a także o... szansę znalezienia nieodkrytych skarbów. Poza tym jest to inicjatywa oddolna, odbywa się na Dziedzińcu Artystycznym, a więc w miejscu zrewitalizowanym w ramach środków UE – mówi Małgorzata Golak, Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia.

Pchli Targ na Nadodrzu

Pchli Targ na Nadodrzu

W plenerze / Targi / Dla wszystkich
Termin 6 maja 2017 od 09:00 do 15:00

Miejsce HART - Hostel & Art – Dziedziniec Artystyczny

Zobacz

Pchli targ przy ul. Kasztanowej 7

Pchli Targ Kasztanowa 7, to miejsce spotkań przy siedzibie Fundacji Wrocław miasto Kobiet. W tym roku do wakacji, organizatorzy zapraszają w każdą drugą sobotę miesiąca a po wakacjach – we wrześniu, październiku i grudniu. Terminy: 13 maja, 10 czerwca, 9 września, 14 października i 9 grudnia.

–Posprzątaj swój świat i pozbądź się u nas niepotrzebnych rzeczy, może komuś innemu będą akurat potrzebne. Fundacja otrzymała pozwolenie na wykorzystanie pasa drogowego w sposób szczególny – zamkniecie części alei Kasztanowej pomiędzy ulica Januszowicka a aleja Akacjowa – informują organizatorzy.

Pchli Targ na alei Kasztanowej

Pchli Targ na alei Kasztanowej

W plenerze / Targi / Dla wszystkich
Termin od 8 kwietnia 2017 10:00 do 19 września 2017 16:00

Miejsce Aleja Kasztanowa

Zobacz

Podczas targu każdy (po wcześniejszej rejestracji) będzie miał możliwość sprzedaży lub wymiany niepotrzebnych rzeczy.

Targowiska i kiermasze [MAPA]

Różnorodność produktów, niskie ceny, lokalna atmosfera. Czy to wystarczy, by przyciągnąć klientów i wyjść na swoje? Handel na placu targowym to najniższe koszty prowadzenia biznesu i niezły pomysł na początek. Lekcja przedsiębiorczości w praktyce. Czytaj także – Kiermasze i jarmarki.

Targowiska, giełdy i bazary we Wrocławiu

Bazary, ekojarmarki lub specjalistyczne giełdy we Wrocławiu mają się dobrze. I choć z mapy miasta znikają co jakiś czas różne targowiska, to wciąż powstają nowe, ciekawsze i coraz lepsze.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl