wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Rozpoczęła się budowa osiedla Partynice House
Partynice House, wizualizacja inwestor
Partynice House, wizualizacja

Partynice House powstanie na Krzykach. Budowa nowego osiedla przy ul. Kawalerzystów właśnie się rozpoczęła. Pierwsi lokatorzy mają tam zamieszkać w październiku 2017 r.

Reklama

Partynice House buduje Rafin Developer. Aktualnie powstaje tam pierwszy z trzech planowanych budynków, wyposażonych w windy, w których zaprojektowano łącznie 170 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców będzie specjalnie zaprojektowana zewnętrzna strefa sportowo-rekreacyjna w której znajdą się m.in.: stacja do naprawy rowerów, plac zabaw dla dzieci, siłownia, boisko oraz strefa do grillowania.

– Osiedle zostało przygotowane dla bardziej wymagających klientów, którym zależy na solidnym i eleganckim wykończeniu. Architektura nawiązuje do zabudowy znanej z dzielnic Londynu, gdzie połączona została klasyka z nowoczesnością przy zachowaniu niskiej, kameralnej, czterokondygnacyjnej zabudowy – mówi Piotr Wiak, wiceprezes zarządu ds. handlowych Rafin Sp. z o.o. i dodaje, że osiedle wykonane będzie z najwyższej jakości komponentów: szkło, klinkier elewacyjny, czy estetyczne drewnopodobne płyty HPL (płyty o wyższej odporności na warunki atmosferyczne niż drewno, których właściwości zostały docenione przy tworzeniu elewacji Narodowego Forum Muzyki).

Wszystkie układy mieszkań dostępne są zarówno w wersji z oddzielną kuchnią, jak i aneksem kuchennym. Mieszkania na najwyższych piętrach są wyposażone w antresole, a oprócz tego dostępna są poddasza, które stanowią dodatkową powierzchnię do przechowywania – nawet do 35 mkw., które klient otrzymuje gratis. Tymczasem amatorzy niższych kondygnacji, będą mogli cieszyć się swoimi własnymi ogródkami.

– Liczymy, że z zainteresowaniem spotkają się także mieszkania z balkonami. Szerokie, wychodzące na pięknie zagospodarowany teren zielony, posiadają szklane balustrady i doskonale przepuszczają światło, sprawiając, że mieszkania stają się jeszcze jaśniejsze i przestronniejsze – zaznacza Piotr Wiak.

Budynek wyposażony w windy, posiadać będzie podziemne garaże oraz cztery kondygnacje naziemne. Dla zainteresowanych przewidziano również komórki lokatorskie. Za projekt i stylistykę pierwszego budynku odpowiada renomowana pracownia Kuryłowicz & Associates Architecture Studio.

W pierwszym z trzech budynków znajdą się 82 mieszkania o powierzchni od 31 do 75 mkw. w wersji 1, 2 lub 3 pokojowej, których ceny wyniosą od 6 tys. do 6850 zł/mkw. Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2016 i zakończy się w październiku 2017.

Specjalne promocje

Rafin Developer z okazji prezentacji tej nowej inwestycji przygotował specjalnie promocje. Tylko teraz podziemne miejsca postojowe do mieszkań można nabyć za 50% ceny. Dodatkowo klienci mają możliwość płatności w systemie 10/90.

Partynice House (ok. 150 m od Alei Karkonoskiej) posiada własną galerię handlową znajdującą się przy osiedlu Złota Podkowa, dzięki czemu codziennie można skorzystać między innymi z dyskontu, piekarni, apteki, salonu kosmetycznego, klubu fitness oraz kliku restauracji.

wizualizacje: inwestor

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl