wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławski Objectivity walczy o tytuł The National Public Champion
zdjęcie ilustracyjne Objectivity
zdjęcie ilustracyjne

Objectivity, wrocławska spółka z branży IT, już dziś może się poszczycić tytułem The National Champion przyznanym jej we wrześniu 2016 r. w konkursie European Business Awards. Decyzję o wyróżnieniu najdynamiczniej rozwijających się i stosujących najlepsze praktyki firm w Europie podjęło jury konkursowe, które nagradzało firmy mające znaczący wpływ na rozwój europejskiej gospodarki. W tej chwili Objectivity bierze udział w drugiej części konkursu i ubiega się o tytuł The National Public Champion.

Reklama

Objectivity bierze teraz udział w drugim etapie konkursu podzielonym na dwie części. Pierwsza z nich zakończyła się dla firmy sukcesem – niezależne jury składające się z czołowych postaci ze świata biznesu i polityki przyznało firmie tytuł Ruban d’Honneur w kategorii Employer of the Year. Ta honorowa nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które inspirują i motywują swoich pracowników, dają możliwości rozwoju i dbają, aby znajdowali równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Objectivity jest jedną z 10 europejskich firm wyróżnioną tym tytułem w 2017 roku w swojej kategorii.

W tej chwili Objectivity bierze udział w drugiej części konkursu i ubiega się o tytuł The National Public Champion. Tym razem firma będzie walczyć o głosy internautów, stając w szranki z innymi polskimi spółkami. Aby wziąć udział w konkursie, każda firma nagrała krótki film prezentujący jej historię, model biznesowy i wartości. Tytuł The National Public Champion zdobędzie przedsiębiorstwo, które uzyska największą liczbę głosów oddanych przez internautów. Tym razem o zwycięstwie firmy zdecydują ci, na których kilkuminutowa opowieść o firmie, zrobi pozytywne wrażenie. Podczas nagrywania filmu, planem zdjęciowym stało się wrocławskie biuro firmy oraz charakterystyczne miejsca w mieście (np. Dworzec Główny PKP, Plac Dominikański i Rynek), a aktorami kilkudziesięciu pracowników Objectivity. Sami napisali scenariusz, nagrali i zmontowali film, tym samym dając do zrozumienia, że firma nie tylko dba o swój biznes i rozwój, ale także o doskonałą atmosferę.

Objectivity ma na swoim koncie wiele prestiżowych wyróżnień. Organizator międzynarodowej konferencji WROC# od lat honorowany jest tytułem doskonałego miejsca pracy – The Great Place to Work. Objectivity ma też na swoim koncie Diament Forbesa przyznawany dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom i wyróżnienie organizacji EFQM dla firm stosujących dobre praktyki. Firma od 12 lat znacząco wpływa na rozwój branży IT we Wrocławiu, wciąż pozyskuje nowych klientów, zwiększając rokrocznie swój udział na rynku.

Aby wesprzeć firmę Objectivity w walce o głosy, tutaj można obejrzeć krótki film reprezentujący jej profil i oddać na nią swój głos. 

źródło: materiał Objectivity 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl