wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: zła

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Code::dive: konferencja programistyczna już 17 listopada
Uczestnicy poprzednich edycji code::dive Nokia
Uczestnicy poprzednich edycji code::dive

Ruszyła rejestracja na 8. edycję konferencji programistycznej code::dive organizowanej przez wrocławski oddział Nokii. To coroczne wydarzenie gromadzące profesjonalistów IT i entuzjastów programowania. Spotkanie, które odbędzie się 17 listopada br., będzie bezpłatne i online.

Przedstawiciele wrocławskiej Nokii podkreślają, że konferencja code::dive wspiera programistów poprzez poszerzanie ich horyzontów, zachęcanie do dzielenia się wiedzą i zapewnianie platformy do nawiązywania kontaktów. Ponieważ prelegenci code::dive sami są aktywnymi programistami, prezentują praktyczne podejście, opowiadają o rzeczywistych doświadczeniach i realnych studiach przypadków.

Zakres tematyczny konferencji jest dynamiczny. Podążamy za gorącymi tematami i odpowiadamy na aktualne potrzeby świata IT

Marcin Wolniak, communication specialist Nokia Wrocław

W tym roku, oprócz tematów związanych z nowymi trendami języka C++, będzie można posłuchać ciekawych wykładów na temat algorytmów, wydajności oraz konteneryzacji środowisk budowania i wykonywania aplikacji. Tegorocznym dodatkiem na agendzie będzie wykład pt. „Jak niskim kosztem zabezpieczyć webaplikacje?” prowadzony przez przedstawiciela portalu o bezpieczeństwie – niebezpiecznik.pl.

8. edycja konferencji programistycznej code::dive 2021

8. edycja konferencji programistycznej code::dive 2021

Termin 17 listopada 2021 09:00

Miejsce Wydarzenie online

Zobacz

Konferencja code::dive i wirtualny escape room

Organizatorzy, oprócz samych wykładów, szykują dla wszystkich głodnych wrażeń możliwość zagrania w wirtualnym escape roomie skierowanym właśnie do programistów. Do jego ukończenia niezbędna będzie wiedza z zakresu programowania, kryptologii czy matematyki. Na najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

– HackDive, bo taką właśnie nosi nazwę wspomniana gra, ruszy zaraz po zakończeniu konferencji, więc uczestnicy mogą liczyć na naprawdę solidną dawkę wrażeń – dodaje Marcin Wolniak.

Pełna lista prelegentów, agenda, aktualne informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są stronie konferencji code::dive. Wszystkie archiwalne nagrania z poprzednich edycji można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube.

Konferencja code::dive 2021 rejestracja

Konferencja code::dive 2021 Fot. Nokia
Konferencja code::dive 2021

Podobnie jak rok temu, ze względu na obostrzenia sanitarne tegoroczna edycja code::dive, odbędzie się 17 listopada wyłącznie online. Na bezpłatną konferencję code::dive należy się zarejestrować.

Konferencja code::dive organizowana jest od 2014 roku. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 5tys. uczestników – studentów kierunków branżowych oraz specjalistów z branży IT z Polski oraz z zagranicy.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl