wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Netia ma nową siedzibę

Grupa Netia przeniosła się do West Forum

Reklama

Grupa Netia uroczyście otworzyła we Wrocławiu swoją nową siedzibę. Na 4 tys. m2 będzie pracowało tam 450 pracowników Dialogu, Netii i Internetii.

Nowy budynek biurowy zlokalizowany jest przy ul. Strzegomskiej w centrum biznesowym West Forum, które docelowo ma stać się największym centrum biurowym we Wrocławiu. Grupa Netia wynajmuje około 4 tys. m2 powierzchni biurowej na czterech kondygnacjach. Jest to druga co do wielkości siedziba Grupy Netia w Polsce. Pracownicy spółek z Grupy Netia przeprowadzili się tutaj na przełomie października i listopada tego roku.

- Jestem przekonana, że nasi pracownicy znajdą tu wygodne, efektywne i inspirujące środowisko pracy – mówi Agnieszka Wolańska-Konecka, dyrektor Departamentu Rozwoju Organizacji i Komunikacji w Grupie Netia. – Jednym z priorytetów w Netii było zawsze zapewnienie przyjaznych i dobrze wyposażonych miejsc pracy. Taki standard chcieliśmy zapewnić także pracownikom Dialogu, którzy dołączyli do Grupy Netia niecałe dwa lata temu.

W nowej wrocławskiej siedzibie do dyspozycji pracowników są wygodne, przestronne powierzchnie pracy wspólnej, centra konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym przeznaczonym m.in. do wideokonferencji, a także bogate zaplecze socjalne, w skład którego wchodzą kuchnie, pokój dla matki z dzieckiem oraz prysznice. Obiekt jest dobrze doświetlony, klimatyzowany, posiada również regulację wilgotności.

Nowe biura są zlokalizowane blisko centrum miasta, posiadają też wygodny dojazd komunikacją miejską oraz doskonałe połączenie z miejskimi obwodnicami.

Przy budynku znajdują się dwa parkingi – naziemny i podziemny – w sumie na około 150 miejsc dla samochodów służbowych i prywatnych.

Netai SA jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza swoim klientom m.in. kompleksowe i zintegrowane rozwiązania on-line.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl