wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. NATEK w nowej siedzibie. Szukają pracowników
NATEK przeniósł biuro do budynku Green2Day przy ul. Szczytnickiej źródło: NATEK
NATEK przeniósł biuro do budynku Green2Day przy ul. Szczytnickiej

W ramach rozwoju firmy we Wrocławiu, NATEK przeniósł biuro do budynku Green2Day przy ul. Szczytnickiej. Firma zwiększa zatrudnienie.

Reklama

Firma NATEK Polska, to jeden z liderów outsourcingu i usług IT w regionie CEE. Nowe biuro w budynku Green2Day jest odpowiedzią na plany dynamicznego rozwoju we Wrocławiu. Firma zapowiada, że zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów IT ma wkrótce powiększyć się o 50 nowych osób.

Czytaj także: Otwarto Green2Day. Zmienia się ul. Szczytnicka

– Wrocław rozwija się niezwykle dynamicznie i coraz więcej międzynarodowych korporacji lokuje tu swoje biura, ośrodki R&B oraz centra usług wspólnych. Wśród nich jest wielu naszych obecnych i przyszłych klientów. To miasto jest także wzorowym przykładem współpracy świata nauki, biznesu oraz władz samorządowych. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na przeprowadzkę do Wrocławia właśnie ze względu na możliwość rozwoju zawodowego. Miasto przyciąga także, często rekrutowanych przez NATEK, specjalistów IT z zagranicy – mówi Jana Kruzliakova, dyrektor oddziału i członek zarządu NATEK.

Szukają pracowników

Pierwsze projekty dla klientów działających w Polsce, NATEK realizuje od 2009 r. Obecnie, na terenie kraju firma posiada 4 biura, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Specjaliści IT pracują również w Tczewie i Bydgoszczy. Oddziały krakowski i gdański są Centrami Usług Wspólnych.

W ramach rozwoju, NATEK rekrutuje obecnie na takie stanowiska jak: Project Manager, IT Business Analyst, FullStack Developer, .NET / C# Senior Developer, IT Support Specialist oraz IT Recruiter i Sales Manager. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://natek.eu/pl/careers.

Z Czech do Wrocławia

Firma specjalizuje się w outsourcingu usług i specjalistów IT. Od 15 lat realizują projekty dla firm z branży BIFS (Banking, Insurance, Financial Services) oraz dla firm telekomunikacyjnych.

Historia firmy rozpoczęła się we Francji, a sama spółka została założona w 2004 roku w Czechach. Firma działa na terenie kilku krajów Europy Środkowo-Wschodniej: w Polsce, Czechach, Bułgarii oraz na Słowacji . Zespół składa się z 600 pracowników pochodzących z aż 45 krajów. Posiadają również własne centra usług wspólnych w Polsce i za granicą. Wysoką jakość usług NATKA potwierdza certyfikat ISO 9001:2015.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl