wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Miasto udostępnia miejsca do handlu na świeżym powietrzu
 Miasto udostępnia miejsca do handlu na świeżym powietrzu ilustacyjne

Miasto udostępnia ponad 30 nowych miejsc do handlu okrężnego, część z nich przeznaczona jest do handlu sezonowego, cześć – całorocznego. Stragany pod parasolem miasta pojawią się min. m.in. na Żernikach, przy placu Legionów czy dworcu PKP. Losowanie 15 kwietnia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i mieszkańców, którzy w okresie pandemii pragną skorzystać z oferty świeżych owoców i warzyw, kwiatów, artykułów pszelarskich od lokalnych producentów, miasto udostępnia w drodze losowania miejsca do handlu okrężnego.

  • 22 miejsca do handlu owocami sezonowymi, którymi przedsiębiorcy będą mogli handlować w okresie od 15 maja do 30 września
  • 11 miejsc całorocznych do sprzedaży m.in.: owoców i warzyw, kwiatów, pamiątek góralskich, wyrobów z wikliny i drewna, artykułów promujących Wrocław, drobnej galanterii, ozdób świątecznych.

Nowe miejsca

Nowe lokalizacje do handlu wyznaczono na terenie Modelowego Osiedla Nowe Żerniki, które otrzymało wiele prestiżowych nagród, w tym Nagrodę Główną w kategorii Przestrzeń Publiczna, oraz zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie budowlanym „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.”

Pełna lista lokalizacji do handlu oraz warunki udziału w losowaniu znajdują się na stronie internetowej, gdzie można pobrać ogłoszenie oraz wniosek do losowania. Uprawnionymi do losowania są przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz rolnicy.

Losowanie w trybie elektronicznym przeprowadza Biuro Rozwoju Gospodarczego przy ul. Świdnickiej 53 we Wrocławiu; tel. 71 777 71 74.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl