wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
ilustacyjne

Miasto udostępnia ponad 30 nowych miejsc do handlu okrężnego, część z nich przeznaczona jest do handlu sezonowego, cześć – całorocznego. Stragany pod parasolem miasta pojawią się min. m.in. na Żernikach, przy placu Legionów czy dworcu PKP. Losowanie 15 kwietnia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i mieszkańców, którzy w okresie pandemii pragną skorzystać z oferty świeżych owoców i warzyw, kwiatów, artykułów pszelarskich od lokalnych producentów, miasto udostępnia w drodze losowania miejsca do handlu okrężnego.

  • 22 miejsca do handlu owocami sezonowymi, którymi przedsiębiorcy będą mogli handlować w okresie od 15 maja do 30 września
  • 11 miejsc całorocznych do sprzedaży m.in.: owoców i warzyw, kwiatów, pamiątek góralskich, wyrobów z wikliny i drewna, artykułów promujących Wrocław, drobnej galanterii, ozdób świątecznych.

Nowe miejsca

Nowe lokalizacje do handlu wyznaczono na terenie Modelowego Osiedla Nowe Żerniki, które otrzymało wiele prestiżowych nagród, w tym Nagrodę Główną w kategorii Przestrzeń Publiczna, oraz zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie budowlanym „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.”

Pełna lista lokalizacji do handlu oraz warunki udziału w losowaniu znajdują się na stronie internetowej, gdzie można pobrać ogłoszenie oraz wniosek do losowania. Uprawnionymi do losowania są przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz rolnicy.

Losowanie w trybie elektronicznym przeprowadza Biuro Rozwoju Gospodarczego przy ul. Świdnickiej 53 we Wrocławiu; tel. 71 777 71 74.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl