wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Miasto sprzedaje atrakcyjną działkę na Zalesiu [WIDEO]
Miasto sprzedaje działkę przy ul. Bartla 8a UM Wrocław
Miasto sprzedaje działkę przy ul. Bartla 8a

W pięknej willowej okolicy, niedaleko Hali Stulecia. Gmina Wrocław wystawiła na przetarg nieruchomość przy ul. Bartla 8a.

Reklama

Działka na Zalesiu jest niezabudowana a jej powierzchnia to 1833 metry kwadratowe. Leży w niedalekiej okolicy Hali Stulecia, wśród willowej zabudowy, w sąsiedztwie Starej Odry i Parku Szczytnickiego. Przeznaczenie nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego to zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość jest ogrodzona. Więcej szczegółowych informacji o sprzedawanej nieruchomości można znaleźć tutaj

Przetarg 7 lutego

Cena wywoławcza w przetargu to 1.150.000,00 zł plus Vat. Natomiast wadium opiewa na sumę 110 tysięcy złotych.

Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia - Wrocław, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, dnia 7 lutego 2018 r. o godz. 10:00.

Informacje o nieruchomości można uzyskać w Dziale Promocji Wydziału Nabywania i Sprzedaży Nieruchomości Urzędu Miejskiego Wrocławia pok. 126, pl. Nowy Targ 1-8, [email protected], tel. +48-71-777-72-83 do 84. Dostęp do wszystkich ofert w Giełdzie Nieruchomości pod adresem: www.um.wroc.pl/gn.

Czytaj więcej: Wrocław sprzedaje atrakcyjne mieszkania i lokale 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl