wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Made in Wrocław – poznaj siłę wrocławskiego biznesu!

Made in Wrocław to pierwsze takie wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska – połączenie konferencji biznesowej z bezpłatnymi targami, przeznaczonymi dla wszystkich mieszkańców miasta.

Reklama

14 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia każdy będzie mógł za darmo poznać produkty i rozwiązania, które powstają we Wrocławiu. Made in Wrocław to dwa wydarzenia jednocześnie: konferencja, skierowana do świata biznesu, oraz bezpłatne targi dla osób zainteresowanych wrocławskimi innowacjami. Podczas targów zaprezentuje się kilkadziesiąt startupów oraz kilkanaście polskich i zagranicznych dużych firm. Pochwalą się one tam swoimi najciekawszymi rozwiązaniami, a także produktami.

Made in Wrocław to wyjątkowa okazja, by samemu zobaczyć nowoczesne produkty, które powstają w naszym mieście, a przy tym po prostu atrakcyjnie spędzić czas. Zapraszamy do tego wszystkich mieszkańców – niezależnie od tego, czy na co dzień związani są z biznesem – mówi Ewa Kaucz, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Zobacz: Made in Wrocław – szczegóły wydarzenia

Bezpłatne targi dla mieszkańców Wrocławia

Podczas targów każdy z uczestników będzie miał możliwość zobaczenia i sprawdzenia powstających w mieście nowoczesnych produktów, a także porozmawiania z ekspertami specjalizującymi się w rozwoju biznesu czy kariery zawodowej. To szczególnie ważne przede wszystkim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.

Targi będą także dobrą okazją do spędzenia wolnego czasu. Jak zapewniają organizatorzy, dla uczestników wydarzenia zaplanowano cały dzień różnych atrakcji: wrocławską strefę wypoczynku, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, punkt informacyjny Smart City czy stoiska z lokalnymi produktami spożywczymi oraz potrawami w strefie gastronomicznej.

Targi Made in Wrocław odbędą się 14 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00, a potrwa do 17.30. Wstęp jest darmowy.

Konferencja dla wrocławskiego biznesu

Dlaczego warto budować markę Made in Wrocław? Jak do sukcesu dochodziły największe lokalne firmy i startupy? Jakie technologie oraz produkty wytwarzane w stolicy Dolnego Śląska opanowują światowe rynki? Na te pytania odpowiedzą goście części konferencyjnej wydarzenia Made in Wrocław.

Liczymy, że sama konferencja będzie miała ogromną wartość merytoryczną dla przedstawicieli firm – zarówno tych dojrzałych, jak i młodych. Nasze zaproszenie przyjęli twórcy renomowanych przedsiębiorstw, cieszymy się, że spotkają się właśnie na Made in Wrocław – dodaje Ewa Kaucz, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Zarówno konferencję, jak i targi otworzy prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. W sesji inauguracyjnej konferencji biznesowej udział wezmą także Paweł Marchewka – prezes zarządu firmy Techland, oraz Grzegorz Dzik – prezes zarządu Impel S.A. Tę część wydarzenia poprowadzi Roman Młodkowski, dyrektor programowy polskiej edycji magazynu „Forbes”.

Sprawdź: Plan konferencji Made in Wrocław

Organizatorami konferencji Made in Wrocław są miasto Wrocław oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Więcej informacji na stronie made-in-wroclaw.pl oraz na Facebooku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl