wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Made in Wrocław 2019: Przyjdź i zobacz prawdziwą (R)ewolucję!
Made in Wrocław 2019: Przyjdź i zobacz prawdziwą (R)ewolucję!

Już 17 października odbędzie się trzecia edycja Made in Wrocław – bezpłatnych targów dla mieszkańców i konferencji biznesowej. – Z tworzonych w naszym mieście innowacji będą mogli skorzystać mieszkańcy w każdym wieku – zapowiada prezydent Jacek Sutryk.

Reklama

MADE IN WROCŁAW 2019

Made in Wrocław to wyjątkowe wydarzenie. Jednego dnia w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia firmy działające w naszym mieście udostępniają za darmo swoje wynalazki i prezentują innowacje nad którymi pracują. Odwiedzając wydarzenie można też wygrać atrakcyjne nagrody, dobrze zjeść czy odpocząć w strefie chillout.

Atrakcje dla wszystkich

W poprzednich latach Made in Wrocław odwiedziło kilka tysięcy wrocławian. Tym razem organizatorzy, czyli Urząd Miejski Wrocławia oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zapraszają wszystkich na wydarzenie pod hasłem „Przyjdź i zobacz prawdziwą (R)ewolucję!”

– Jako Wrocław świetnie wykorzystaliśmy ostatnie 30 lat i szanse, jakie przyniosła nam transformacja. Dziś możemy być dumni z innowacji, które powstają w naszym mieście, a są wykorzystywane na całym świecie. Cieszę się, że w trakcie Made in Wrocław będą mogli skorzystać z nich mieszkańcy w każdym wieku.– mówi prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

ZOBACZ WYSTAWCÓW NA MADE IN WROCŁAW 2019

Podczas tegorocznej imprezy firma Festo zaprezentuje autorski symulator jazdy bolidem Formuły 1. Swoje wynalazki i technologie pokażą także takie globalne marki jak m.in. Selena, 3M, BSH, Mondelez, WABCO czy Whirlpool. W strefie startupów zobaczymy m.in. model satelity który w ramach projektu DREAM, poleciał w kosmos. To dzieło wrocławskiej spółki technologicznej Scanyway.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych mieszkańców jak m.in. stoisko Kolejkowo czy VRhalla.

17 października na Made in Wrocław przyjść może każdy. Jeśli jednak zarejestrujemy się wcześniej, to mamy szansę, by wygrać atrakcyjne nagrody. Wśród nich są m.in.: bilety do Aquaparku, Hydropolis, vouchery na mecze Śląska Wrocław czy bony do wybranych restauracji.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA TARGI MADE IN WROCŁAW 2019

Targi rozpoczną się o godz. 10 i potrwają do godz. 17. Prezydent Jacek Sutryk oficjalnie otworzy je około godz. 10.40.

Made in Wrocław to także prestiżowa konferencja biznesowa. Wezmą udział menedżerowie firm działających we Wrocławiu lub z Wrocławiem związanych. Jednym z głównych prelegentów będzie Henry McGovern, założyciel firmy AmRest. Powstała ona w 1993 roku w stolicy Dolnego Śląska, a dziś ma 2,1 tys. restauracji w 26 krajach. Spółka rozwija portfolio marek takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę oraz współpracę typu joint venture.

Na Made in Wrocław 2019 wystąpi także m.in. Filip Granek założyciel i prezes zarządu XTPL, firmy rozwijającej przełomową technologię nanodruku. Granek został Przedsiębiorcą Roku 2018 roku w konkursie firmy EY, a w tym roku jego spółka weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz rozpoczęła działalność w USA.

POZNAJ PRELEGENTÓW MADE IN WROCŁAW 2019

Wśród uczestników konferencji nie zabraknie także przedsiębiorczych kobiet: Katarzyny Turkiewicz prezes zarządu w HPE Global Business Center czy Katarzyny Byczkowskiej, pierwszej kobiety, która została dyrektorem zarządzającym w firmie BASF Polska. Wystąpi także Aldona Janeczko z Ringier Axel Springer Polska.

Oprócz prelekcji typowo biznesowych goście wydarzenia będą mogli posłuchać rozmowy z Krzysztofem Skoniecznym, wrocławianinem i reżyserem hitu HBO Europe – „Ślepnąc od świateł”.

KUP BILET NA MADE IN WROCŁAW

Konferencję poprowadzi Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy oraz redaktor naczelny portalu Onet.pl. Bilet na wydarzenie w pierwszym etapie sprzedaży kosztuje 79 zł.

Początek konferencji o godz. 9.30.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl