wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Ekipa sklepu Leroy Merlin Wroclaw Krakowska źródło: inwestor
Ekipa sklepu Leroy Merlin Wroclaw Krakowska

W piątek, 7 lipca 2017 r., będzie można po raz pierwszy zrobić zakupy w nowym sklepie Leroy Merlin (dawniej był tam Praktiker) przy ul. Krakowskiej 51.

Reklama

To już trzeci sklep tej sieci we Wrocławiu oraz ósmy w województwie dolnośląskim. Oferuje klientom szeroki wybór produktów do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów ich marzeń. W asortymencie dostępnych jest 41 000 produktów. Na powierzchni ponad 12 000 mkw. znajduje się 13 działów handlowych, a także szereg dodatkowych rozwiązań ułatwiających remont czy budowę domu – takich jak np. punkt krawiecki, punkt montażowy, punkt stolarski, mieszalnik farb, montaż klimatyzacji czy możliwość zamówienia dostawy zakupów do domu wraz z wniesieniem.

Pomogą i doradzą

Innowacją jest możliwość skorzystania z usług profesjonalnych projektantów, którzy stworzą projekt aranżacji wnętrz całego mieszkania, a także wskażą niezbędne do przeprowadzenia remontu produkty dostępne w ofercie sklepu. Klienci, którzy poszukują pomysłów na aranżację kuchni czy łazienki mogą skorzystać zarówno z szeregu gotowych rozwiązań dekoracyjnych, wykończenia oraz aranżacji, jak też – odwiedzając specjalną strefę projektowania – przy wsparciu doradcy zaplanować swoje wymarzone wnętrze.

Na zakupy z dziećmi i nie tylko…

Leroy Merlin Wrocław Krakowska jest także przyjazny klientom z dziećmi. Na rodziców czekają specjalnie przystosowane miejsca parkingowe oraz pokój dla rodziców z dziećmi, a na najmłodszych specjalne wózki, które umilą nawet najdłuższe zakupy. W trosce o komfort klientów, w Punkcie Informacyjnym dostępne są specjalne opaski na rękę dla najmłodszych, na których rodzic lub opiekun może zapisać numer kontaktowy.

Dodatkowo, sklep jest również otwarty na właścicieli czworonogów, którzy nie muszą już zostawiać swoich pupili przed drzwiami, tylko mogą wejść z psem czy kotem do środka.

Zespół nowego sklepu liczy 160 pracowników. Blisko 20% zespołu stanowią pracownicy funkcjonującego w tym miejscu wcześniej marketu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl