wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Kongres Firm Rodzinnych 2022 „Odnowa od nowa”

Redakcja www.wroclaw.pl,
Kongres Firm rodzinnych 2021 fot. kfr.com.pl
Kongres Firm rodzinnych 2021

7 czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu dobędzie się 5. edycja Kongresu Firm Rodzinnych, jednego z największych w kraju wydarzeń adresowanych do przedsiębiorców rodzinnych. Hasło tegorocznego Kongresu Firm Rodzinnych to Odnowa od nowa, a poruszana tematyka dotyczyć będzie odnajdywania się przedsiębiorców w świecie wstrząsanym przez zamiany. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, trwają zapisy.

Reklama

Kongres Firm Rodzinnych Wrocław 2022

Ostatnie dwa lata przyniosły szereg zmian, w tym gospodarczych i społecznych, które wstrząsnęły rynkami.

Przedsiębiorcy muszą radzić sobie już nie tylko z rzeczywistością pandemiczną, lecz również z rosnącymi cenami energii, inflacją, rewolucją podatkową i kładącymi się cieniem na różnych obszarach działalności biznesowej turbulencjami spowodowanymi przez wojnę w Ukrainie.

Tegoroczny Kongres Firm Rodzinnych „Odnowa od nowa” wychodzi naprzeciw tej złożonej sytuacji i ma na celu przedstawienie przedsiębiorcom wiedzy oraz skutecznych i już sprawdzonych rozwiązań, które będą mogli wdrożyć w swoich organizacjach. Będzie to również przestrzeń do dyskusji nad nowymi zjawiskami i wymiany doświadczeń.

Zmodyfikowane w ciągu ostatnich dwu lat koncepcje i modele biznesowe muszą zostać na nowo poddane ocenie i rewizji. Pojawia się przy tym mnóstwo pytań, na które nie ma jeszcze dobrych odpowiedzi. Dotyczą one konkretnych rozwiązań prawnych, rozstrzygnięć podatkowych, ale również dróg wyjścia, oceny korzyści i zagrożeń oraz poszukiwania ścieżek przyszłego rozwoju. Hasło tegorocznego Kongresu „Odnowa od nowa” nawiązuje do tej konieczności ponownego sprawdzenia przydatności swoich rozwiązań biznesowych i dokonania niezbędnych zmian.
dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, inicjator i twórca Kongresu Firm Rodzinnych

Kongres Firm Rodzinnych Wrocław 2022. Program

W programie ramowym Kongresu wyłonione zostały główne obszary, wokół których odbywać się będą dyskusje z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i zaproszonych gości specjalnych. 

Kongres Firm Rodzinnych

Kongres Firm Rodzinnych

Konferencje / Spotkania
Termin 7 czerwca 2022 od 09:00 do 16:28

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz

W tym roku organizatorzy zaproponowali cztery główne obszary debat: 

Podczas wydarzenia nie zabraknie wystąpień gości specjalnych – przedstawicieli świata nauki i biznesu, cenionych w kraju i na arenie międzynarodowej. Wręczone zostaną również nagrody w Konkursie Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej, którego wyniki organizatorzy ogłoszą na Kongresie.

Kongres Firm Rodzinnych „Odnowa od nowa”. Szczegóły wydarzenia

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl