wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Kongres Firm Rodzinnych 2020

Kongres Firm Rodzinnych to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców rodzinnych – zarówno tych małych, działających lokalnie, jak i tych dużych, którzy obecni są na rynku krajowym i międzynarodowym. W tym roku odbędzie się w dniach 3-4 marca br. we Wrocławiu. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Reklama

Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są właściciele firm i członkowie rodzin zaangażowani w prowadzenie przedsiębiorstwa oraz pokolenie sukcesorów, czyli następców przygotowujących się do zarządzania w przyszłości biznesem rodzinnym.

To okazja do spotkania przedsiębiorców i wymiany doświadczeń oraz rozmowy z ekspertami  z obszarów zarządzania, prawa, handlu, marketingu i wielu innych, mających bezpośredni wpływ na prowadzenie firmy.

Kongres Firm Rodzinnych

Kongres Firm Rodzinnych

Spotkania / Konferencje
Termin od 3 marca 2020 09:00 do 4 marca 2020 14:00

Miejsce Haston City Hotel

Zobacz

Zaplanowane są m.in.: dyskusje i prezentacje związane z innowacyjnymi modelami sukcesji, pokazujące rolę kobiet i partnerstwa w sukcesie firmy rodzinnej, poświęcone zarządzaniu pracownikami firmy rodzinnej oraz podkreślające rolę aktywności zagranicznej w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Rejestracja na stronie www.wsb.pl/wroclaw/kongres-firm-rodzinnych.

Własność zobowiązuje

„Tegoroczna edycja Kongresu odbywać się będzie pod hasłem „Własność zobowiązuje” co oznacza, że chcemy analizować różne problemy z obszaru zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem rodzinnym poprzez pryzmat odpowiedzialności za przyszłość, rozwój, otoczenie i ciągłość działania, ale też za swoich pracowników i za swoje rodziny - zapowiada dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, inicjator i twórca Kongresu Firm Rodzinnych.

Ponad 330 uczestników w 2019 r.

W poprzedniej edycji Kongresu Firm Rodzinnych uczestniczyło 330 osób, przeprowadzono 5,5 godziny rozmów plenarnych, wystąpiło 29 mówców i odbyło się 18 godzin warsztatów prowadzonych przez 6 ekspertów.

W gronie prelegentów byli przedstawiciele m.in. takich firm, jak: Inglot, Zieta Prozessdesign Studio, Kaczmarski Group, Runoland Sp. z o. o., NavSim Polska Sp. z o.o., PPH VITBIS Sp. z o.o., Unilight Polska Sp. z o.o. czy Huta Szkła Kryształowego Julia.

materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl