wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Konferencja: Wrocław Does Business

Wrocław Does Business to konferencja na temat perspektyw zawodowych w sektorze usług biznesowych i praktyczne warsztaty dla studentów.

Reklama

Działające we Wrocławiu polskie i międzynarodowe firmy z branży nowoczesnych usług biznesowych zatrudniają już ponad trzydzieści pięć tysięcy osób. Sektor ten charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką wzrostu, na którą składają się zarówno nowi inwestorzy, którzy każdego roku zasilają grono wrocławskich przedsiębiorstw, jak i ciągła ekspansja działalności firm dotychczas funkcjonujących w stolicy Dolnego Śląska.

Konferencja: Wrocław Does Business

Konferencja: Wrocław Does Business

Konferencje / Dla wszystkich
Termin 16 stycznia 2017 od 13:15 do 16:00

Miejsce Instytut Filologii Angielskiej

Zobacz

- Zdecydowana większość pracowników centrów usług to osoby z wyższym wykształceniem. Dlatego też niezwykle istotne dla dalszego rozwoju branży we Wrocławiu jest wspieranie wszelkich działań, nakierowanych na przyciąganie do naszego miasta studentów i absolwentów, a także wspieranie wszelkich form współpracy przedsiębiorców z uczelniami. W tym roku spotykamy się ze studentami kierunków filologicznych, gdyż biegła znajomość języków obcych jest szczególnie poszukiwana przez globalne korporacje – mówi Łukasz Czajkowski, Dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w ARAW.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl