wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Konferencja „Wellbeing w praktyce”- ruszyła sprzedaż biletów
Konferencja „Wellbeing w praktyce”- ruszyła sprzedaż biletów

20 marca 2019 roku odbędzie się konferencja „Wellbeing w praktyce”. Wystąpią na niej m.in. Beata Kapcewicz, Jakub B. Bączek, Jaro Bieniecki, a także przedstawiciele takich marek jak Ikea, Volvo, Velux czy Kaufland.

Reklama

Konferencja odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Już po raz trzeci będzie się można dzięki niej dowiedzieć, jak skutecznie wdrożyć wellbeing w swojej firmie czy organizacji.

Dbać o dobrostan pracowników

Czym właściwie jest tytułowy wellbeing? To holistyczne podejście do pracownika i jego potrzeb w miejscu pracy, które obejmuje sześć obszarów: zdrowie, relacje, świadomość, systemy i procesy, miejsce pracy oraz kulturę organizacyjną.

 - Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji – podkreśla Agnieszka Czerkawska CEO Wellbeing Institute, głównego organizatora konferencji. - Tematyka konferencji jest więc kluczowa nie tylko dla właścicieli, kadry menadżerskiej i pracowników działów HR, CSR, EB, PR, ale również dla coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy czy konsultantów zarządzania – dodaje Czerkawska.

Poznaj prelegentów

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą: Beata Kapcewicz - współzałożycielka i mentor Wellbeing Institute, praktykujący lider, trener zarządów i liderów; Jakub B. Bączek - przedsiębiorca, podróżnik, trener mentalny, autor kilkunastu książek oraz Jaro Bieniecki - twórca i prezes Runmageddonu, mówca inspiracyjny.

Prelegentami zaś praktycy wellbeingu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem m.in. z Ikea Industry, Velux, Volvo, Kaufland, Ops Talent – pierwsza firma w Polsce z certyfikatem Wellbeing Leader.

Dodatkowo w dniu 21.03.2019 będzie można uczestniczyć w warsztatach związanych z tematyką wellbeingu.

Bilety do kupienia na www.wellbeingwpraktyce.pl.

Do 31 grudnia wejściówki kosztują odpowiednio: 190, 290 i 590 zł.

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej jest partnerem wspierającym wydarzenia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl