wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Historie Sukcesów
  4. Wrocławianka wśród Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet
Katarzyna Trawińska w gronie Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet materiał prasowy
Katarzyna Trawińska w gronie Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet

Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka wrocławskiej marki perfum i środków czystości Prouvé, znalazła się w gronie Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Historia powstawania jej firmy stanowi jeden z rozdziałów wydanej właśnie książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Reklama

W Światowy Dzień Przedsiębiorczości, polskie bizneswomen z ponad 20 krajów świata spotkały się w Warszawie. Gala była połączona z premierą wydanej po polsku i angielsku książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Podczas gali 20 Polek odebrało statuetki Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017. Wśród nich wrocławianka Katarzyna Trawińska, która została wyróżniona za stworzenie własnej marki perfum i kosmetyków do wnętrz Prouvé oraz za działalność społeczną na rzecz kobiet.

 – Pragnę inspirować inne kobiety do brania życia we własne ręce, podejmowania inicjatywy i walki o samorealizację, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że nic nie daje takiej satysfakcji, jak praca na własny rachunek – mówi Katarzyna Trawińska.

Katarzyna Trawińska, źródło: materiał prasowy

Katarzyna Trawińska, poza pracą zawodową i rozwijaniem Prouvé, wspiera również inicjatywy służące promocji przedsiębiorczości wśród kobiet. Współpracuje m.in. z Klubem Kobiet Przedsiębiorczych, uczestniczy w spotkaniach „Kobieta w biznesie”.

Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet (Women’s Entrepreneurship Day) to ruch społeczny zapoczątkowany w 2014 roku przez Wendy Diamond, pomysłodawczynię i świa­towego Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet z Nowego Jorku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl