wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Nauka
  4. Edukacja Przedsiębiorczości
  5. Nasze projekty
  6. Karty edukacyjne o przedsiębiorczości
Karty edukacyjne o przedsiębiorczości UM Wrocławia

Start upy, modele biznesowe, lean startup, ekonomia współdzielenia, B2B, czy IOB pojawiają się w artykułach – w gazetach – ale jeszcze częściej w Internecie. To często nowe stwierdzenia i skróty; dobrze się z nimi zapoznać, bo stanowią część otaczającego nas biznesowego świata.

Reklama

Te i inne pojęcia zostały przystępnie opisane w nowej pomocy dydaktycznej, przeznaczonej dla nauczycieli wrocławskich szkół średnich. 25 kart edukacyjnych porusza ważne tematy biznesowe; naszymi przewodnikami są tu Kuba i jego siostra Julka, którzy rozmawiają o współczesnym świecie i jego możliwościach.

Karty przeznaczone są do wykorzystania na lekcjach przedsiębiorczości, ale także na godzinach wychowawczych. Można realizować materiał systematycznie, począwszy od karty pierwszej do ostatniej, ale można też wybierać karty losowo i w ten sposób prowadzić lekcje.

Zapraszamy do skorzystania z tego wyjątkowego narzędzia, który na zlecenie Gminy Wrocław opracowała i wykonała Fundacja Garaż.

Karty w formie wydrukowanego kompletu dostępne są w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia przy ul. Zapolskiej 4, w pok. 111.

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl