wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. TOP 100. Oto najładniejsze schody Wrocławia. Zachwycające, pełne uroku perły miejskiej architektury [ZDJĘCIA]

Precyzyjnie rzeźbione, fantazyjnie zakręcone – prezentujemy urokliwe schody we wrocławskich kamienicach, budynkach publicznych i obiektach przemysłowych. Zobaczcie nasze propozycje, które mogą pretendować do zestawienia TOP 100 Wrocławia. Zdjęcia pochodzą z fanpage „Wrocław – Inwestycje budowlane”, zbiorów fotopolska.eu oraz ich autorem jest wrocławski fotograf Janusz Krzeszowski. Mnóstwo zdjęć.

Reklama

Fantazyjnie zakręcone i przepięknie wykonane – schody we wrocławskich kamienicach, domach handlowych, urzędach, bankach i obiektach przemysłowych robię niesamowite wrażenie. Odrestaurowane, ale i czekające na remont zachwycają nie tylko ekspertów.

Najczęściej jednak schody te kryją się za zamkniętymi drzwiami z domofonami i trudno je oglądać.

Prezentujemy, naszym zdaniem najpiękniejsze schody, które z powodzeniem mogą się znaleźć na TOP 100 Wrocławia. Zdjęcia pochodzą z fanpage Filipa Heliasza „Wrocław – Inwestycje budowlane”, zbiorów ogólnopolskiego serwisu fotopolska.eu, którego twórcą jest Piotr Herba oraz ich autorem jest wrocławski fotograf Janusz Krzeszowski

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl