wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Najładniejsze schody TOP 100 Wrocławia. Zachwycające i pełne uroku perły miejskiej architektury [ZDJĘCIA]

Jarek Ratajczak,
Fantazyjnie zakręcone i przepięknie wykonane – schody we wrocławskich kamienicach Filip Heliasz
Fantazyjnie zakręcone i przepięknie wykonane – schody we wrocławskich kamienicach

Kunsztownie kute, precyzyjnie rzeźbione, fantazyjnie zakręcone – prezentujemy urokliwe schody we wrocławskich kamienicach, budynkach publicznych i obiektach przemysłowych. Zobaczcie nasze propozycje, które mogą pretendować do zestawienia TOP 100 Wrocławia. Zdjęcia pochodzą z fanpage „Wrocław – Inwestycje budowlane”, zbiorów fotopolska.eu oraz ich autorem jest wrocławski fotograf Janusz Krzeszowski. Mnóstwo zdjęć!

Reklama

Fantazyjnie zakręcone i przepięknie wykonane – schody we wrocławskich kamienicach, domach handlowych, urzędach, bankach i obiektach przemysłowych robię niesamowite wrażenie. Odrestaurowane, ale i czekające na remont zachwycają nie tylko ekspertów.

Galeria zdjęć

Najczęściej jednak schody te kryją się za zamkniętymi drzwiami z domofonami i trudno je oglądać.

Prezentujemy, naszym zdaniem najpiękniejsze schody, które z powodzeniem mogą się znaleźć na TOP 100 Wrocławia. Zdjęcia pochodzą z fanpage Filipa Heliasza „Wrocław – Inwestycje budowlane”, zbiorów ogólnopolskiego serwisu fotopolska.eu, którego twórcą jest Piotr Herba oraz ich autorem jest wrocławski fotograf Janusz Krzeszowski

Zobacz także klatki schodowe i sienie Wrocławia w XIX-wiecznych kamienicach. To korynckie kolumny, marmury, artystycznie kute balustrady, prawdziwe perełki i skarby, które zachwycają i zdumiewają kunsztem i pięknem.

Sprawdź, co o najpiękniejszych klatkach schodowych Wrocławia mówią ceniony historyk Maciej Łagiewski i popularny influencer Filip Heliasz, który prezentuje swoje TOP 11 [ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ].

Wrocław dawniej i dziś. Architektura, która wciąż zachwyca

Nie tylko miłośnikom historii pokazujemy jak na przestrzeni lat zmienił się Wrocław. Warto zobaczyć stare ryciny, zdjęcia i mapy. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl