www.wroclaw.pl

  Rękodzielniku, zgłoś się na Jarmark Rzemieślniczy

  Jesteś rzemieślnikiem lub rękodzielnikiem z Dolnego Śląska? Pokaż swoje wyroby podczas Święta Rzemiosła, które będzie trwało od 24 do 26 września. Nabór zgłoszeń do Jarmarku Rzemieślniczego – jeszcze do 13 sierpnia. To okazja, aby zaprezentować swoje produkty w sercu Wrocławia.

  zdjęcie ilustracyjne Fot. Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia
  zdjęcie ilustracyjne

  W ostatni wrześniowy weekend miasto Wrocław, organizator Wrocławskiego Święta Rzemiosła – udostępnia lokalnym wytwórcom bezpłatne miejsca do handlu na Jarmarku Rzemieślniczym. Oferta skierowana jest do rzemieślników i rękodzielników, działających na terenie Dolnego Śląska.

  Jarmark Rzemieślniczy będzie częścią trzydniowego (24-26 września) Wrocławskiego Święta Rzemiosła, podczas którego odbędą się ponadto warsztaty i pokazy, jarmark rękodzieła oraz obchody 75-lecia Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

  Święto będzie okazją nie tylko do nabycia produktów tworzonych ręcznie, ale również do bezpośrednich rozmów z lokalnymi twórcami i mistrzami rzemiosła.

  Lokalizacja i czas trwania

  Jarmark Rzemieślniczy odbędzie się od 24 do 26 września 2021 r. w godz. od 10.00 do 20.00 na terenie placu przy katedrze św. Marii Magdaleny we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulic: Szewskiej, Wita Stwosza i Łaciarskiej.

  Kto może uczestniczyć?

  Rzemieślnicy i rękodzielnicy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Dolnego Śląska i okolic. Podczas jarmarku wolno sprzedawać jedynie produkty i wyroby rzemieślnicze lub rękodzielnicze.

  Terminy i sposób przyjmowania zgłoszeń

  Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załączniki do pobrania), przesłanego w formie elektronicznej do Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia na adres: brg@um.wroc.pl w terminie do 13.08.2021 do godziny 15:00. Szczegółowe informacje: dostępne w BIP.