wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Rękodzielniku, zgłoś się na Jarmark Rzemieślniczy

Jarek Ratajczak,
zdjęcie ilustracyjne Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia
zdjęcie ilustracyjne

Jesteś rzemieślnikiem lub rękodzielnikiem z Dolnego Śląska? Pokaż swoje wyroby podczas Święta Rzemiosła, które będzie trwało od 24 do 26 września. Nabór zgłoszeń do Jarmarku Rzemieślniczego – jeszcze do 13 sierpnia. To okazja, aby zaprezentować swoje produkty w sercu Wrocławia.

W ostatni wrześniowy weekend miasto Wrocław, organizator Wrocławskiego Święta Rzemiosła – udostępnia lokalnym wytwórcom bezpłatne miejsca do handlu na Jarmarku Rzemieślniczym. Oferta skierowana jest do rzemieślników i rękodzielników, działających na terenie Dolnego Śląska.

Jarmark Rzemieślniczy będzie częścią trzydniowego (24-26 września) Wrocławskiego Święta Rzemiosła, podczas którego odbędą się ponadto warsztaty i pokazy, jarmark rękodzieła oraz obchody 75-lecia Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

Święto będzie okazją nie tylko do nabycia produktów tworzonych ręcznie, ale również do bezpośrednich rozmów z lokalnymi twórcami i mistrzami rzemiosła.

Lokalizacja i czas trwania

Jarmark Rzemieślniczy odbędzie się od 24 do 26 września 2021 r. w godz. od 10.00 do 20.00 na terenie placu przy katedrze św. Marii Magdaleny we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulic: Szewskiej, Wita Stwosza i Łaciarskiej.

Kto może uczestniczyć?

Rzemieślnicy i rękodzielnicy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Dolnego Śląska i okolic. Podczas jarmarku wolno sprzedawać jedynie produkty i wyroby rzemieślnicze lub rękodzielnicze.

Terminy i sposób przyjmowania zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załączniki do pobrania), przesłanego w formie elektronicznej do Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia na adres: [email protected] w terminie do 13.08.2021 do godziny 15:00. Szczegółowe informacje: dostępne w BIP.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl